Gracze
kontrolery do Xbox
Napisał: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com

Gry na xbox 360

Rozrywka mobilna prezentuje się obecnie całkowicie inaczej, niż przed kilkunastu laty. Dziś królują gry pod najróżniejszą postacią, a pograć jest na czym. Praktycznie każdy nosi przy sobie komórkę albo smartfon, których obliczeniowe możliwości sporo zaczęły przewyższać możliwości starszych komputerów. Już nawet tych niewielkich urządzeniach można zagrać w wiele najróżniejszych gier, oprócz tego coraz więcej sprzedaje się ich dużych braci, to znaczy tabletów.
gry na konsolę
Napisał: Bryan Ochalla
Źródło: http://www.flickr.com

Nowości dla fanów grania

Fani gier konsolowych w sumie pod jakimiś kwestiami nie mają za bardzo łatwego żywotu. W końcu ogólnie przeciętnie zarabiający Polak ma duże kłopoty z tym by pójść sobie do centrum handlowego i po prostu wsadzić do swojego koszyka takie gry ps3, które istotnie go interesują. Jednak na szczęście po raczej szczegółowej lekturze owego artykułu nareszcie zainteresowani powiększeniem dostępu do gierek, sporego zwiększenia swojej kolekcji, nareszcie będzie można spełnić swoje cele!
zestaw playstation i gry
Napisał: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Źródło: http://www.flickr.com

Po co grywamy w różnego rodzaju gry?

Kto nie kocha co pewien czas grać w jakąś grę? Kiedyś królowały gry takie jak choćby klasy. Jednakże w dzisiejszych czasach przede wszystkim są modne gry komputerowe. Niewątpliwie mają trochę wad, gracze nie zawsze pokazują zdrowe podejście, ale w zasadzie z gierkami jest tak samo jak z autami. Czyli jeżeli są odpowiednio wykorzystywane, nie ma większego kłopotu. Dobrze, lecz niby dlaczego gierki komputerowe są tak mocno obecne w naszym życiu? Niby czym się objawia ich duży fenomen? Zapewne chodzi przede wszystkim o to, że najzwyczajniej w świecie potrafią zapewnić świetną rozrywkę.
screen z gry watch dogs
Napisał: 2 TOP
Źródło: http://www.flickr.com

Mity związane z grami

Dla każdego naturalnie należy się odpowiednia doza szacunku, w końcu należy traktować innych dokładnie jak siebie samego. Jednakowoż gdy wysłuchuje się takich ludzi, którzy bardzo negatywnie wypowiadają się o grach, niejako w spokojnemu człowiekowi praktycznie odzywają się głęboko skrywane instynkty! No cóż za słabe myślenie - w żadnym razie nie można uważać, że typowy gracz robi coś nieodpowiedniego gdy na jakiś tam czas odpali gierkę.
pro evolution soccer z kotem
Napisał: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

Konsole do gier - doskonały patent na zabicie czasu

Bardzo często skarżymy się na nieustanną nudę. Pewnie poczucie nudy, co pewien czas, nie jest takie kiepskie. W końcu można powiedzieć, że pewna nuda jest w porządku. Naturalnie takowe uczucie mogą szczególnie bardzo docenić ci ludzie, którzy ciężko pracują, a więc na co dzień bardziej narzekają na brak czasu. Jednakowoż naturalnie długie poczucie nudy nigdy nie jest czymś świetnym. W takim razie zastanówmy się co moglibyśmy zrobić, aby najzwyczajniej w świecie w żadnym razie nie skarżyć się na chroniczną nudę.
gry przeglądarkowe, gry www
Źródło: http://www.wcograc.pl/

Interesujące gry w sieci

Wybierając gry rpg stawiamy w szczególności na rozrywkę na wysokim poziomie. Doskonale przygotowane oferty, jakie znaleźć można obecnie wśród dostępnych na rynku gier, wyróżniają się szczególnie imponującym zróżnicowaniem. Użytkownicy i pasjonaci gier wiedzą, jaka tematyka najbardziej ich interesuje. Gry fabularne, czyli wspomniane gry typu rpg – role-playing game, oscylują w obrębie tych towarzyskich, które oparte są na fabule, narracji, pewnej obranej formie. Ciekawość graczy nie zostanie poskromiona!
wystawa w sklepie z gta v
Napisał: officalfragradio
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakich powodów gra na ps GTA odniosła aż tak ogromny sukces?

Często rzeczywistość jest taka, że nawet te osoby, które kompletnie nie interesują się grami komputerowymi - albo konsolowymi, najzwyczajniej przepadają za GTA. Cóż, to nie dziwi. Można zaryzykować twierdzenie, że GTA jest najwspanialszą grą jaka została opublikowana w ostatnich latach. Naturalnie pewnie masa graczy w zupełności nie zgadza się z tym.
konsola Xbox One
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Gry konsolowe posiadają wiele zalet!

Owy tekst jest dedykowany głównie tym ludziom, którzy nadal przesadnie stereotypowo podchodzą do tematu grywania w gry konsolowe. W końcu wyłącznie skończony ignorant wychodzi z założenia, iż choćby gry logiczne ps2 nie cechują się niesamowicie wieloma zaletami. Internauci, którzy wiedzą, że gry to coś fenomenalnego niech tak naprawdę przejdą dalej, ale jeśli owy artykuł czyta w tym momencie niewdzięcznik deprecjonujący niesamowity świat gier, z pewnością nie może zignorować dalszej części. Oczywiście to taki żarcik, jakby nie patrzeć Polska to wolny kraj. A więc: niby jak skutecznie przekonać niedowiarków do gierek?
Napisał: Parker

Rodzinne granie

Granie w gry nie jest tylko dla dzieci, aktualnie grać mogą w nie nawet całe familie. Ten jeszcze nie aż tak znany sposób spędzania czasu szybko zyskuje aktualnie poważne ilości niezwykle wiernych mu zwolenników. W co jednak da się w ten sposób grać i jakie gry warto zakupić ?
dla graczy
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Gry dla dzieci

Od małego każdy musi być dziś uczony obsługi nowoczesnych urządzeń, tych jak pecety i tablety oraz poruszania się po sieci. W dwudziestym pierwszym wieku szkoda grzęznąć na etapie tradycyjnych sposobów nauki.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.