Głośniki
xbox
Źródło: http://www.morguefile.com/

Niektóre gry wymagają, aby mieć włączony dźwięk

Czasami możemy grać w jakieś gry oraz można posiadać ściszony dźwięk, lub nie przykładać większej uwagi do tego, jaka grafika jest nam przedstawiana. Jednak istnieją takowe gry, które niejako warto poczuć oraz usłyszeć. To właśnie z myślą o nich należy mieć jak najcudowniejsze głośniki, słuchawki, klawiatury i myszki, gdyż wyłącznie wtedy będziemy mieli pewność, iż gra ma świetną oprawę i że będziemy w stanie na pewno się nią zachwycić.
xbox i playstation na targach
Napisał: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com

Genialne produkcje na PS3!

Niebawem sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed końcem grudnia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta świeczki.
monitor komputera
Napisał: Docklandsboy
Źródło: http://www.flickr.com

Jak polepszyć jakość używania komputera?

W dobie wszechobecnej komputeryzacji każda osoba posiada w swym mieszkaniu komputer stacjonarny, laptop albo notebook. Internet stał się powszechnym źródłem pobierania wiadomości oraz rozrywki. Zwykłe wieże lub radia zastępowane są muzyką z odtwarzaczy komputerowych, sporo ludzi traktuje komputer jako coś co zastępuje nawet radio i telefon. Użytkując więc komputer w tak wielu funkcjach warto byłoby skusić się o ich unowocześnienie, by być zadowolonym z komputera w jeszcze lepszym wydaniu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.