Samsung
Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Napisał: Samsung
Źródło: Samsung

Sprzęt Samsunga – coraz szersza oferta, coraz lepsza jakość?

Można bez większej przesady powiedzieć, że do jednych z szeroko znanych i szanowanych producentów elektroniki różnego rodzaju zalicza się firma Samsung. Mimo, że nie ma chyba aż tak dobrej reklamy i wsparcia fanów jak m.in. Apple, firmie tej udaje się systematycznie wdzierać się do świadomości konsumentów jako marka bezpieczna i dbająca o obsługę gwarancyjną. Obecnie Samsung posiada w swojej ofercie nadzwyczaj szeroką paletę sprzętu RTV i AGD, poza tym z produkowanych prze niego podzespołów ciągle korzystają inne firmy, umieszczając je we własnych produktach. Warto zastanowić się nad kwestią, czy Samsung jest firmą proponującą sporo sprzętów o faktycznie wysokiej jakości?
E-booki w natarciu
Napisał: Christian Olivé
Źródło: http://www.flickr.com

Popularność e-booków nie może specjalnie dziwić!

Typowe księgarnie są ciągle dochodowymi biznesami, lecz nie zapomnijmy, że jakby nie patrzeć rozwój e-booków spowodował, że niejako książki w tradycyjnej formie są coraz mniej powszechne. A co najbardziej istotne, ten trend bardzo szybko ulega zwiększeniu, zwłaszcza wśród ludzi młodych. Księgarze oraz wydawcy nie są w stanie walczyć z tą modą, ponieważ to niemożliwe.
Laptop Samsung
Napisał: Samsung
Źródło: Samsung

Elektronika procenta Samsung

Jednym z liderów jeśli chodzi o elektronikę użytkową stała się ostatnio firma Samsung. Ten największy koreański producent elektroniki w przeciągu kilku dekad został największą firmą w tym segmencie rynku, a urządzenia Samsunga są popularne na całym świecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.