Urządzenia
acer aspire s3
Napisał: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Co ciekawego oferuje Acer jeśli chodzi o laptopy, tablety i ultrabooki.

Acer od dawna oferuje wysokiej jakości Urządzenia elektroniczne, w tym laptopy oraz tablety. W swojej ofercie ma zarówno propozycje niskobudżetowe, jak też wydajne, mocne sprzęty do rozrywki albo zastosowań biznesowych.
kamera samochodowa
Napisał: Ignat Gorazd
Źródło: http://www.flickr.com

Pragniesz nabywać pewne i wysokogatunkowe wyposażenie? Zaznajom się z dostępnymi rankingami i znajdź sprzęt dla siebie

Każdy człowiek pragnie dokonywać zadowalających i pewnych zakupów. To najlepsza sposobność do późniejszego zadowalającego użytkowania. Mnogość towarów na rynku nie ułatwia jednakże sprawy, czasami ciężko jest podjąć decyzję, co opłaca się zakupić, ponieważ na pewno okazuje się najlepsze. Przydatne w takim przypadku bywają rankingi oraz testy, jakie przeprowadzają profesjonaliści.
tablety Nexus
Napisał: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

Tablety i smartfony czyli jak jak się obecnie prezentuje rynek mobilnej rozrywki w kraju i na świecie.

Od kilku lat na rynku rozrywki mobilnej niepodzielnie królują urządzenia wyposażone w ekrany dotykowe, czyli tablety i smartfony. Mimo że posiadają one zbliżone funkcjonalności i możliwości, to jednak będzie je odróżniać kilka ważnych szczegółów. Przede wszystkim przy pomocy smartfonów da się dzwonić, tablety tego typu funkcjonalności nie posiadają, chociaż pewna ich część pozwala na włożenie karty SIM żeby móc korzystać z sieci internetowej.
widok z drona
Napisał: RHL Images
Źródło: http://www.flickr.com

Znakomita kamera GoPro a oferty producenta

Nieustannie wśród klientów znaczne emocje budzi kamera GoPro, która cechuje się niezwykłymi właściwościami. Wiele dostępnych w tym sprzęcie funkcji umożliwia szczególną dowolność w wyborze perfekcyjnego programu. Możliwości są bardzo szerokie, co dodatkowo zachęca do wybierania znakomitej jakości sprzętów. Markowe oferty Gopro trafiają do niezwykle szerokiej grupy odbiorczej, a dodatkową zaletą może być ciągłe umieszczanie w sieci filmów wykonanych za pomocy kamery.
Battlefield na Xbox One
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Garść informacji na temat konsoli Xbox One i gier na nią

Co kilka lat w sprzedaży pojawiają się kolejne modele konsol, które mogą dać jeszcze większe możliwości dla wielbicieli gier, którzy chcieliby pograć na nich. Już obecnie konsole to sprzęt o ogromnej wydajności, z silnymi graficznymi procesorami i dużą ilością pamięci, a praktycznie każda nowa wersja będzie jeszcze wydajniejsza i mocniejsza. Dotyczy to również ostatniej nowości Microsoftu, to znaczy konsoli Xbox one. Urządzenie to w założeniach stać się miało hitem, lecz z czasem okazało się, że wiele z zapowiadanych nowinek nie ujrzy w nim światła dziennego.
granatowy kontroler Xbox
Napisał: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com

Co za urządzenie do gry i jaką gierkę dobrze nabyć?

Obecnie na wielbicieli grania czeka tak dużo najróżniejszych urządzeń, że ciężko wręcz wybrać, co kupić. Podczas oczekiwania na tramwaj czy szkolnej przerwy doskonale sprawdzą się niewielkie, wygodne smartfony, tablety lub konsole. Nieduże wymiary nie są wcale przyczyną tego, że będzie się źle na nich grać, gdyż wydajnością już dawno przeskoczyły komputery sprzed dekady. Do grania stacjonarnego, w domu dużo lepiej sprawdzają się normalne komputery z mocnymi kartami graficznymi, a także coraz bardziej wydajne notebooki, z których część za już zamontowane komponenty gwarantujące wygodne, udane granie.
Apple MacBook
Napisał: Alejandro Pinto
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie sprzęty marki Apple są dziś warte zakupu?

W dniu dzisiejszym niezwykle dużym zaciekawieniem cieszą się wszelkiego typu urządzenia multimedialne. Wielu z nas również bardzo w wielu przypadkach nie może sobie wyobrazić pospolitego funkcjonowania bez ich potężnego wsparcia, jakie zapewniają te rozwiązania multimedialne. W tym miejscu pożądane byłoby zarówno wspomnieć, że to właśnie firma Apple jest przez nas raz po raz chętniej wybierana jako główny dostawca sprzętów muzycznych.
Ipad Apple
Napisał: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Apple to fantastyczna firma!

Apple niejako zmieniła nasz świat! Wiadoma sytuacja: bardzo duże kontrowersje wzbudza ten koncern, przede wszystkim z tego powodu, że dzisiaj konsumenci tak bardzo zwariowali na tle technologii, iż najzwyczajniej prowadzą między sobą e-wojny. No wiadomo: niektórzy ludzie wychodzą z takiego założenia, że Apple jest dla różnego rodzaju lanserów - jednakże ciężko w taki sposób podchodzić do dziecka Steve`a Jobsa, ponieważ produkty marki Apple no jakby nie patrzeć są czymś nieco więcej, aniżeli tylko sposobem na lans.
Designerskie myszy Microsoft
Napisał: Microsoft
Źródło: Microsoft

Mysz do e-sportu

Sprzęt do laptopa trzeba przystosować dobrze pod własne oczekiwania. Nawet coś takiego jak mysz należy spersonalizować i zdefiniować do czego będzie ona stosowana. Granie w gry i praca wymaga tu bowiem zupełnie innego sprzętu. Kwestia komplikuje się jednak nieco bardziej, gdy przychodzi dobierać model myszy pod określoną grę.
Jak kupić dobrą obudowę do komputera
Napisał: Vanguard PR
Źródło: Vanguard PR

Rekomendowane przez tak wielu dodatki do laptopów a komputery

Producent usiłuje nie tylko wzbogacać wciąż swą ofertę obejmującą zasięgiem dyski twarde i rozmaite, upragnione przez klientów akcesoria do komputerów przenośnych, ale także w pełni spełniać ich potrzeby co do jakości. Rozmaite dyski, które wybrać możemy dzisiaj zarówno przez stronę internetową producenta, jak i w sklepie na miejscu to wysoka jakość z wieloma udoskonaleniami. Ogromnym zaufaniem wśród klientów cieszą się dyski i baterie laptopowe, gdyż komentarze odnośnie tego są wyjątkowo pozytywne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.