Technika
olympus sz-30mr
Napisał: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com

Fotografujmy!Róbmy zdjęcia!. Zatrzymujmy godne zapamiętania chwile w obrazach.

Udane zdjęcia ze wspólnych wakacji czy rodzinnych spotkań to najlepsza pamiątka, jaką możemy sprawić sobie i swoim bliskim. Dzięki nim będziemy mogli w każdej chwili powrócić do wspaniałych momentów z przeszłości i przypomnieć sobie detale, które już zdążyły ulotnić się z naszej pamięci.
gra na Xboxie
Napisał: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie znasz użycia komputera w dzisiejszym świecie?

Komputery są z nami na co dzień. Często nawet nie nazywają się one komputerami, jednak - jak twierdził pewien dramaturg - nie określenie jest ważne a to, co się pod nim kryje. W zastosowaniach biznesowych zazwyczaj stosuje się komputery biurkowe, przykładowo Asus, jednak coraz to popularniejsze stają się też komputery przenośne.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem
Napisał: Yarvik
Źródło: Yarvik

Robienie aplikacji mobilnych- wciel w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi cały czas do przodu. Bez urządzeń przenośnych większość osób nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się we współczesnym świecie jednym zcieszących się największą popularnością środków komunikacji. Programy do urządzeń mobilnych podpowiadają, jak uniknąć korków, zasugerują, na co udać się do kina, zasugerują nam, jak poprawić figurę, i dadzą nam sygnały, jeśli przekroczyliśmy pułap ustalonych wcześniej wydatków w ostatniego miesiąca.
kable
Napisał: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Producent kabli i przewodów- przyszłościowy interes

Młodzi ludzie w naszych czasach są poddawani bardzo trudnej próbie. Wychodzi na to, że świadectwo skończenia renomowanej uczelni nie daje młodym stanowiska. Obecnie, w dobie globalnego kryzysu, niezwykle trudno dostać pewną posadę, nawet jeśli dobrze władamy językiem angielskim. Firmy często chcą dużego doświadczenia, którego świeżo upieczony absolwent przecież nie ma. I tutaj błędne koło się zamyka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.