Obudowa
komputer
Napisał: Docklandsboy
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli za bardzo pomniejszymy wielkie znaczenie obudowy komputerowej, najzwyczajniej w świecie będziemy musieli zmagać się z awariami

Komputery stacjonarne bez porządnej obudowy? Jeżeli tak jest u nas, powinniśmy jak najszybciej to wszystko zmienić. Co jak co, ale fakty są takie, że obudowa komputera jest podstawą. Jeśli będziemy zbytnio zmniejszali ogromne znaczenie obudowy komputerowej, najzwyczajniej będziemy musieli potem zmagać się z bardzo wieloma awariami. Wiadoma sprawa: dobre obudowy komputerowe w mocnym stopniu ochronią nasz sprzęt. Ktokolwiek tak po prawdzie ma jakiekolwiek wątpliwości w kwestii obudowy?
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych
Napisał: Verbatim
Źródło: Verbatim

Obudowy komputerowe

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, na który przeznacza się przeważnie za mało uwagi. Jednak poziom wykonania a także odpowiedni dobór materiałów pełni nie mniejsze znaczenie niż kształt lub dane techniczne komputera. Warunkują one przecież nie tylko dobrą wentylację czy wyciszenie komputera ale także sam komfort użytkowania naszej “maszyny”.
monitor komputera
Napisał: Docklandsboy
Źródło: http://www.flickr.com

Jak polepszyć jakość używania komputera?

W dobie wszechobecnej komputeryzacji każdy człowiek posiada w swoim domu komputer stacjonarny, laptop lub notebook. Internet został powszechnie używanym źródłem pobierania wiadomości oraz rozrywki. Zwykłe wieże albo radia zastąpiono muzyką z odtwarzaczy komputerowych, sporo ludzi zastępuje komputerem też radio oraz telefon. Użytkując więc komputer przy tak dużej ilości czynności warto byłoby skusić się o jego unowocześnienie, by być zadowolonym z komputera w dużo lepszym wydaniu.
GoPro Hero 4 Silver
Napisał: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Ciekawą ofertą okazuje się sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, szczególnie tych, którzy w czasie treningów robią trudne akrobacje, chce by ich umiejętności były nagrywane. Nie zawsze jest szansa, żeby robiły to osoby trzecie, zwłaszcza kiedy przemieszcza się na rowerze, dlatego takim osobom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, lekka, a jednocześnie oferująca możliwość zapisywania obrazu w jakości full hd powoduje, że takie nagranie staje się nie tylko świetną pamiątką, ale także czymś, czym chcemy się podzielić w większym gronie.
etui
Napisał: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Etui do asus zenfone ochroni go przed zadrapaniem

Jeżeli nabywamy jakąś elektronikę, to pragniemy mieć świadomość, że będzie ona właściwie ochraniana, a co się z tym łączy, że nic się z nią nie będzie działo. Z tego powodu takim zainteresowaniem raduje się obudowa Allview, która będzie stosunkowo cienka, ale równocześnie niesamowicie wytrzymała.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.