Ekran
gra na Xboxie
Napisał: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie wymienia się pozytywy gry na konsoli typu Xbox 360

Wiele osób nie może sobie wyobrazić codziennej rozrywki bez używania elektroniki. Od okresu, gdy zza wschodniej granicy przywożono nagminnie niewielkie konsolki z tetrisem czy jajeczkami rynek mobilnej rozrywki zmienił się niesamowicie. Obecnie standardem jest posiadanie przy sobie smartfona, który wydajnością i możliwościami bije na głowę komputery sprzed kilkunastu lat. Bardzo popularne są także przeróżne tablety i konsole, no i nie można zapomnieć o tradycyjnych komputerach.
Ipad Apple
Napisał: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Ciekawe propozycje producenta Apple – iphone i ipad

Smartfon oferowany przez producenta Apple, popularnego na całym świecie, to designerski iphone apple. Marka ta cechuje się funkcjonalnością proponowanych urządzeń połączonego z niebywałym i typowym dla marki designem. Technologia Apple Inc. oparta jest na systemie operacyjnym iOS. Iphone pełni funkcje tradycyjnego telefonu komórkowego, ale swoim posiadaczom w szczególnym i odczuwalnym stopniu ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dawanie coraz większych możliwości to konik marki Apple.
Łóżko w sypialni
Napisał: gjbell
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób stworzyć znakomitą prezentację? Najważniejszych zasady

Pragniesz stworzyć rzeczywiście dobrą prezentację? Oto najważniejsze rady!


W jaki sposób stworzyć znakomitą prezentację? Najważniejszych zasady

Prezentacje są dobrą metodą przekazywania danych. By wykonać znakomitą prezentację powinniśmy pojąć najpierw jedną rzecz.
ekran
Napisał: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com

Ekran led jest innowacyjną metodą reklamy, zatem wykorzystaj jego walory z korzyścią dla swej firmy

Z postępem technologii komputerowej twórcy reklam zyskali zupełnie świeże narzędzia w swojej pracy. Z tego powodu tworzone przez nich treści reklamowe mają szansę okazać się jeszcze efektywniejsze oraz dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców. Przykładem ma szansę okazać się ekran led, który bardzo często jest wykorzystywany do wyświetlania reklam.
kontrolery do Xbox
Napisał: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com

Gry na xbox 360

Mobilna rozrywka prezentuje się dzisiaj zupełnie inaczej, niż przed kilkunastu laty. Dzisiaj królują gry pod najróżniejszą postacią, a pograć naprawdę jest a czym. Praktycznie każdy nosi przy sobie telefon komórkowy albo smartfon, których możliwości obliczeniowe sporo przewyższają możliwości starszych komputerów. Już nawet tych małych urządzeniach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, oprócz tego coraz więcej sprzedawanych jest ich dużych braci, czyli tabletów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.