Telefony
aplikacje mobilne

Czy rynek telefonów komórkowych tworzy nowe szanse działania dla informatyków?

Dzisiaj wykorzystanie przez nas komórek stało się niesłychanie szerokie. Doświadczenie wyraźnie ukazuje, że dzisiaj stosujemy je w wyjątkowo wielu wymiarach dnia codziennego. Niegdyś służyły nam wyłącznie do wykonywania połączeń oraz pisania krótkich wiadomości tekstowych, pomimo tego sytuacja diametralnie się odmieniła.
apple
Napisał: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com

Towary Apple na półkach sklepowych

Apple to firma, która zdobyła szczególny status wśród użytkowników akcesoriów komputerowych. Firma jest słynna właśnie z oferowanych przez nią urządzeń, ale produkuje także telefony i odtwarzacze muzyczne. Ponadto, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek urządzenia mobilne zwane tabletami. Mało tego, firma ta jest też prekursorem sprzedaży muzyki w postaci plików komputerowych. Prowadzony przez Apple program iTunes jest jednym z najpopularniejszych serwisów z plikami mp3 na Ziemi. Firma posiada nawet własny sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
Klawiatura
Napisał: montillon.a
Źródło: http://www.flickr.com

Nacisk progresu elektronicznego na rozwój klawiatur

Progres technologiczny ostatnich lat wpływa też na postęp klawiatur, które są nieodstępnym elementem wielu urządzeń elektronicznych. Rodzajów jest wiele, od membranowych –w przestępnych cenach, odpornych, dających wiele możliwości, po dotykowe – mniej wytrzymałe, ale za to innowacyjne i estetyczne.
telefon
Napisał: HTC
Źródło: HTC

Kabura do telefonu, inaczej przydatna i szykowna ochrona

Użytkownik telefonu komórkowego liczy się z jego designem. Z reguły dba on o swój sprzęt jak tylko może, ochrania przed tym, aby nie zleciało z dużej wysokości itp. Niemniej jednak na niektóre uszkodzenia nie mamy wpływu - w jaki sposób więc zabezpieczyć przed tym swoją komórkę?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.