Kabura do telefonu, inaczej przydatna i szykowna ochrona

Użytkownik telefonu komórkowego liczy się z jego wizerunkiem. Na ogół dba on o swój sprzęt jak tylko zdoła, chroni przed tym, ażeby nie zleciało ze znacznej wysokości itp. Jednak na niektóre uszkodzenia nie mamy wpływu - jak w związku z tym zabezpieczyć przed tym swój sprzęt?

telefon
Napisał: HTC
Źródło: HTC
Zadbany telefon jest wizytówką człowieka, ponieważ jak troszczy się on o niego, tak murowanie dba o auto, dalej mieszkanie i tak dalej. Zakładając etui na swoje urządzenie dbamy o to, aby nie rysowała nam się ona przy wyjmowaniu z kieszeni spodni lub otarciu o coś szorstkiego w torbie. Skórzana lub też nie, kabura do HTC, Nokii czy też telefonu innej firmy to wspaniałe rozwiązanie dla osoby, która ceni sobie wygodę i elegancję. Mnóstwo razy pewno spotkaliśmy się z człowiekiem, który zamiast w kieszeni czy torebce trzyma własny telefon w dłoni. W tej pierwszej bowiem nie za każdym razem się mieści (producenci robią coraz to większe gabarytowo komórki), a w torebce nie zawsze można go ekspresowo wykopać. Dlaczego natomiast stylowe? Stworzona z ekoskóry, prawdziwej skóry albo silikonu kabura do HTC (sprawdź tutaj) ma z reguły ujednolicony odcień lub też subtelny i gustowny wzór. Nie jest nadzwyczaj jaskrawa, czasami na tyle prosta, iż wręcz niezauważalna. Pokrowiec prawie za każdym razem ma system mocowania za pomocą szlufki do paska od spodni lub kopertówki przepasanej przez ramię.

produkty
Napisał: Robert
Źródło: http://www.flickr.com
Czy taki system noszenia telefonu jest wypróbowany? Niemało osób martwi się o to, iż pozostaną okradzieni, tymczasem tak na prawdę aby do tego doszło trzeba być niezmiernie nieuważnym. Tego typu gadżet posiada albowiem zapięcie na magnes, które umożliwia zapięcie urządzenia w futerale. Od niektórych pokrowców da się odpiąć zaczepy elektromagnetyczne mocujący,przez co zdołamy radować się klasyczynym etui, a w gwałtownych wypadkach zamocować go do paska. Wartość takiej kabury wynosi mniej więcej o kilku do kilkuset złotych, w zależności od rodzaju towaru użytego do jej skonstruowania.

Aparat telefoniczny jest nijako wizytówką człowieka, więc winien on o niego dbać. W stosunku do możliwości finansowych, dobrze jest nabyć i posługiwać się etui, albowiem zapewnia ono ładny wygląd i osłonę przed niespodziewanymi przypadkami, a także jest przydatne.
22-11-09 08:02:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.