Aplikacja dla księgowości.

Zakładając własną firmę, każdy z przedsiębiorców ma podjąć decyzję dotyczącą sposobu prowadzenia działu księgowego i formy opodatkowania swojej firmy. Dzięki podatkowej kpir, przedsiębiorca może zapisywać sytuacje gospodarcze które zachodzą w jego przedsiębiorstwie. Podatkowa kpir służy do ustalenia dochodu lub straty danego podatnika, za pomocą chronologicznego zestawienia przychodów oraz poniesionych kosztów z tytułu prowadzonej firmy. Wysokość podatku dochodowego oblicza się według zasad ogólnych - czyli skali podatkowej tudzież podatku liniowego.

księgowa
Napisał: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy prawne narzucają formę jak i sposób prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Wśród najpopularniejszych sposobów prowadzenia KPiR, wyróżnia się: odręczne wpisy operacji gospodarczych; komputerowy program księgowy oraz KPiR w Internecie. Aby zaoszczędzić czas, stres oraz pozbyć się błędów, zw. z ręcznym rejestrowaniem zdarzeń gospodarczych, można zastanowić się nad komputerowym prowadzeniem kpir, który w sposób prosty dokona spisu sprzedaży, kosztów oraz dokona podstawy opodatkowania. Program Kpir online na jego stronie to prosta, komfortowa i intuicyjna usługa. Całościowy pakiet programów, w 1 aplikacji internetowej dostarcza wszystkich niezbędnych funkcji do całkowitej obsługi firmy - od zarządzania sprzedażą produktów i usług, poprzez zasoby magazynowe, skończywszy na obsłudze księgowości KPiR. Łatwy w obsłudze interfejs pozwala w łatwy sposób wystawiać faktury VAT i rachunki, odnotowywać koszty i płatności, generować sprawozdania finansowe spółek, sprawdź pełną ofertę na tej stronie raporty itp.


Sprawdź też

Jakie dobre strony gier można wyróżnić?

kontroler do PS3
Napisał: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu jedną z najbardziej lubianych metod rozrywki młodych ludzi stało się siedzenie przed komputerem. Jedną z najchętniej stosowanych form spędzania czasu przed komputerem jest granie w gry. Jest to zjawisko w ostatnich czasach tak powszechne, że odnotowano nawet sporą liczbę sytuacji uzależnienia od gier. Zjawisko grania jest powszechne na całym świecie i obejmuje ludzi w różnym wieku.


przy komputerze
Napisał: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com
Program ten jest ceniony na rynku księgowo-podatkowym, już od 25 lat i ulepsza pracę małych i średnich działalności gospodarczych jak i biur rachunkowych.Program polecany jest dla firm, gdzie używana jest mała księgowość: kpir tudzież Ryczałt Ewidencjonowany. Na rynku to jedyny program, który można samodzielnie skonfigurować. Można wybrać np.: książkę przychodów i rozchodów, ZUS składki, sprawdź mój blog środki trwałe, faktury VAT, kilometrówkę. Dzięki temu jest przydatny dla każdego przedsiębiorstwa bez względu na sposób księgowania. Program jest często aktualizowany i zgodny z obowiązującym prawem. Dodatkowo można również skorzystać z bezpłatnego szkolenia, które upraszcza wdrożenie do programu.
19-10-23 15:19:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.