E-procurement jako przyszłość większości jednostek

E-procurement jest przyszłością większości jednostek. Kluczowymi wartościami elektronicznych nabytków jest pełna Automatyzacja procesu zakupowego, łatwiejsze kierowanie procesem zakupowym, normalizacja asortymentu, również dostawców.
firma - fotogram
Napisał: Prentsa Aldundia
Źródło: http://www.flickr.com


Platformy e-procurement to nie jedynie miejsce, w ramach którego jest możliwość wyszukać oferty zakupu i sprzedaży, jednak pełny program upraszczający procesowanie dokumentów między jednostkami (szkolenia z e-procurement).

Jeśli masz ochotę wyszukać artykuły na ten temat, to przejdź tutaj akcesoria do wina i zobacz inne informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Dzięki wdrożeniu takiej platformy, ogół postępowania zakupowego jest szybsza i mniej czuła na omyłki ludzkie. To nowoczesne narzędzia wykorzystywane do dokonywania zakupów drogą elektroniczną, które przebiegają zarówno w formie mniej zawiłych aplikacji online, pozwalających na wykonanie jednorazowych zakupów, jak też w postaci złożonych systemów do kierowania zakupami w przedsiębiorstwie, lub urzędzie. Taka forma realizacji zamówień zapewnia większą przejrzystość i konkurencyjność.


aukcje elektroniczne
Napisał: Shakib Saifi
Źródło: http://www.flickr.com


Aukcje elektroniczne służą do zrealizowaniu przetargów on-line, mający odbijać się w założeniach program aukcyjny, albo też realizujący aukcje w modelu odpowiadającym prawie zamówień publicznych (aukcje online). System aukcyjny pozwala na planowanie dowolnej ilości przetargów, bądź licytacji równolegle dla nieograniczonej ilości partycypantów.
Zamawiający może dowolnie kształtować parametry i scenariusz aukcji, lub licytacji zgodnie z warunkami przetargu publicznego, w tym również zawiłe diagnozy wielokryterialne, w których koszt nie jest wyłącznym wyznacznikiem diagnozy.


Pełnia procesu jest szybka, pracownicy mniej obarczeni, co zezwala alokować ich czas w inne postępowania.
21-12-22 15:36:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.