Szczególne cechy nowoczesnych osuszaczy - sprawdź na uni-lux.eu

Nowoczesnej technologii oczyszczacz powietrza pracuje w oparciu o bardzo proste reguła. Najistotniejsza zasada ma mówić o przepuszczaniu powietrza pobranego przez nowej technologii filtry. Po wejściu powietrza do danego filtra jest ono emitowane z powrotem do wnętrza. Naturalnie osuszacze powietrza wypuszczają już powietrze w 100 procentach oczyszczone. Każdy osuszacz z prawdziwego zdarzenia posiada opcję uruchomienia tzw. jonizatora powietrza. Jonizator wyróżnia się tym, że może produkować ogromne dozy ładunków, które są naładowane ujemnie. Stąd też tzw. równowaga jonowa w pomieszczeniu jest zachowana.

klimatyzatory
Źródło: http://e-link24.pl/
Osuszacze powietrza nie powinny być stosowane we wnętrzach, które są w stu procentach pozamykane. Teoretycznie jest możliwość ich zastosowania w takich właśnie miejscach, jednak jest to w praktyce nieefektywne, gdyż powietrze, które jest osuszone w takich warunkach jest nazbyt wyjałowione i nie będzie się nadawało do prawidłowego oddychania. Stąd też systemy tego rodzaju powinny pracować w pomieszczeniach, które mają rozwarte okna lub też w takich, gdzie mamy kontakt z systemem wentylacyjnym na co najmniej średnim poziomie. Oczyszczacze powietrza obecnie są urządzeniami, których transportowanie nie rodzi żadnych trudności. Nie są to urządzenia o znacznych wymiarach. Niektóre firmy, żeby jeszcze bardziej usprawnić przenoszenie swych oczyszczaczy decydują się na zamontowanie specjalnego uchwytu, który jest w górnej części urządzenia. Taki element powoduje, że pomimo tego, że oczyszczacze są urządzeniami stacjonarnymi, w praktyce zaliczane mogą być do przenośnych.

klimatazacja
Napisał: SashaW
Źródło: http://www.flickr.com/photos/sashawolff/3461164440/
Oczyszczacz powietrza są polecane szczególnie tym z nas, którzy nie znoszą dymu papierosowego. Nowej generacji urządzenie ma wbudowany filtr antynikotynowy. Dodatkowo jest ono uposażone w receptor zapachów, który potrafi wykryć zapach dymu. Gdy wystąpi taka sytuacja, natychmiastowo zostanie uruchomiony wyższy bieg, który zdecydowanie szybciej odświeży powietrze.

Jeżeli analizowana problematyka okazała się dla Ciebie istotna i chcesz ją zgłębić także od innej strony, sprawdź więcej znajdziesz tu - ona też ją opisuje.

Jest to dobre rozwiązanie, które pozwala na eliminację produkt smolistych z pomieszczenia, w którym dość często spędzamy sporo swojego czasu.
Napisał: Arek
22-09-04 08:16:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.