Które mysze kupować

W dzisiejszych czasach da się łatwo zakupić niezwykle wystrzałowe gry, jakie jednak nierzadko wymagają odpowiedniego sprzętu. Liczy się szata graficzna, moc procesora, lecz także kwestia taka jak grywalność, jaką w dużym stopniu może zagwarantować porządna mysz komputerowa.

Bezprzewodowa mysz
Napisał: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Polecane sprzęty da się zwykle odnaleźć w prasie specjalistycznej, poświęconej nowością na rynku komputerów. Dzięki temu można dowiedzieć się choć co oferuje Mysz Razer Naga Hex (RZ01-00750100-R3M1). Jest ona w całości skonstruowana pod kątem jak najwyższej ergonomii, jest doskonale dopasowania do dłoni graczy, co w dużej mierze przekłada się na komfort gry. Rozlokowanie każdego z klawiszy myszy było poprzedzane rozmaitymi testami i kilkoma konsultacjami z zawodowymi graczami w rozmaite gry. Mysz jest przeznaczona głównie dla profesjonalnych graczy a, także amatorów gatunków takich jak MOB i action-RPG.

Przed zakupem najpewniej zawsze zrobić początkową selekcję kluczowych komponentów niezbędnych do grania w daną grę. Sprawa myszy staje się w szczególności istotna dla osób zajmujących się e-sportem. Czy lepiej kupować w ich przypadku , czy też jakiś odmienny model? Tu wiele zależy od preferencji samego gracza, wymiaru jego dłoni, jak i gry, w którą przeważnie gra. Mogą to być na przykład strzelanki, albo strategie bądź niezwykle dziś popularne gry RPG. Przy kupowaniu w jednym markecie klient może nierzadko liczyć na opłacalne upusty, nie tylko na ciekawe modele myszy, lecz także na innego typu sprzęt przeznaczony dla profesjonalnych graczy.

Sprawdź też

Zakup myszy

Mysz SteelSeries Sensei MLG Edition Gaming Mouse
Napisał: SteelSeries
Źródło: SteelSeries
Kupno myszy, choćby sprzętu takiego jak Mysz Gigabyte GM-M7700 Wireless do łatwych nie należy, zaś oszczędzanie przy nim gotówki za każdą cenę czasem nie jest najwłaściwszym pomysłem, jeśli potrzebuje się w istocie dobrze wybrać mysz pod własne spersonalizowane żądania. Kanały internetowe ,a także i rozliczne specjalistyczne programy telewizyjne oferują w tym wypadku sprytne i proste rozwiązanie, jakie pozwala klientom wzbogacać wiedzę na temat porządnych modeli myszy, które sprawdzają się wyśmienicie w czasie grania w bieżące gry.


Najlepiej w trakcie kupna myszy kierować się głównie osądami wyłącznie cenionych i sprawdzonych specjalistów: blogerów lub v-blogerów, jacy sporo grają i są prawdziwymi fachowcami w takim właśnie temacie, wiedzą. do jakiej gry będzie najlepsza Mysz Mad Catz CYBORG R.A.T.3 (CCB4370300B2/04/1). Dobrze leży ona w dłoni, a oprócz tego posiada ona niezwykle ciekawy design, który bez wątpliwości zaintryguje wielu graczy lubiących ciekawostki technologiczne.Doskonałym pomysłem może być także odwiedzanie stron www poświęconych grom. Ludzie z forum zapewne z chęcią podzielą się poglądami na temat danego sprzętu, opowiedzą, jakie plusy proponuje Mysz NATEC ''MYSz FALCON LASER BLACK-CHERRY WIRELESS 2.4GHz'' (NMY-0239) i na przykład, kto przede wszystkim jej używa. Warto pamiętać, że lepiej bywa zapłacić parę złotych więcej, aby być w stanie cieszyć się większą sprawnością w czasie gry.

W turniejach e-sportowych niekiedy o zwycięstwie czy porażce rozstrzyga zaledwie kilkanaście sekund, dlatego też dobrze selekcjonować sprzęt, który efektywnie zagwarantuje graczowi jakąś przewagę. W ten sposób nie straci się też zbyt wiele czasu na zbyteczne chodzenie po sklepach lub na przejrzenie witryn sieciowych.
19-03-11 07:19:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.