Typy gier na PS Vita przetestować

Wielu z nas pamięta jeszcze oferowane na bazarach konsolki z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, w które grało pół Polski. Młodsi i starsi potrafili całymi godzinami chwytać kulki albo obracać klocki. Obecnie możliwości grania znacznie się powiększyły, a projektanci cały czas projektują nowości mające dać jak najwięcej zabawy i rozrywki.

PS Vita
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Nie inaczej rzecz się ma z firmą sony, której wypuszczona kilka lat temu konsolka PS Vita do dnia dzisiejszego, pomimo dużej konkurencji ze strony tabletów i smartfonów, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jako mobilny sprzęt do gry ten model konsoli oferuje naprawdę dużo. Posiada świetny ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a także absolutną nowość, czyli tylny dotykowy panel. Takiego rozwiązania do tej pory nikt nie wykorzystywał, a to co zaproponowali inżynierowie Sony podnosi jakość grania na nowe poziomy. Tylną częścią urządzenia można sterować podobnie jak palcami na dotykowych ekranach, przez co otrzymuje się urządzenie do grania w trzech wymiarach.

Sprawdź też

Doceńmy gry? - ponieważ są niesamowite

PSP
Napisał: aleXwire
Źródło: http://www.flickr.com
Tekstów na temat gier na konsole bez wątpienia każdy przeczytał w trakcie trwania życia od zatrzęsienia. Jednakowoż akurat tak można by powiedzieć o niemal każdej dziedzinie naszego życia, która jest na tym świecie od przynajmniej dekady.


Pamiętano także o tym, co najważniejsze, to znaczy o graczach. Dla nich dostępna jest pełna paleta różnych gier. Mamy więc wspaniałe graficznie i bardzo dopracowane PS Vita gry platformowe, w które zagrać można w tramwaju czy podczas przerwy w szkole. Jeśli ktoś lubi sport, ale nie ma czasu albo możliwości na jego uprawianie, to gry sportowe ps vita mogą być dla niego idealnym rozwiązaniem. Lecz na takiej konsolce, mimo że nie jest ona zbyt duża, można także zagrać w dłuższe gry. W dystrybucji są więc gry przygodowe ps vita (zobacz najnowsze propozycje w super cenach - polecane gry sportowe na PS Vita), w tym wszystkie pozycje, które gracze znają z komputerów PC, a które dostarczą graczom niespotykanych wrażeń. No i na koniec wielbiciele strategii także znajdą sporo tytułów na swoje potrzeby.

Wprawdzie gry przygodowe PS Vita nie będą się nadawać na wykorzystanie krótkich przerw, ale konsola sony posiada takie parametry, ze bez żadnych problemów można grać na niej długie godziny, bez obawy o zmęczenie.

Gdy już przeczytasz zamieszczony tutaj artykuł, równie wciągająca będzie ta polecana strona www (https://lemans.pl/cennik/), gdyż posiada pokrewne dane na omawiany temat.

Tak więc widać, że w zasadzie każdy gracz coś dla siebie może znaleźć na tej konsoli, jeśli doda się do tego spore możliwości nawiązywania połączeń z resztą użytkowników, to warto się zastanowić nad zakupem tego urządzenia.
22-11-29 10:07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.