Czego uczą nas gry?

Jeśli raczej nie ma na globie państwa, w którym grywanie w przeróżne gierki nie byłoby jedną z najpopularniejszych rozrywek, form spędzania czasu, nie może zbytnio dziwić, że człowiek, który deprecjonuje atuty gier jakby nie patrzeć naraża się na dużą krytykę!

Pad, gry na kolsolę
Napisał: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Tak naprawdę bardzo różne są nasze upodobania, ale jeśli ktokolwiek źle wypowiada się o grach w sumie popełnia poważny błąd. Należy założyć, iż po zaznajomieniu się z tym artykułem autentycznie żaden z czytelników nie będzie miał jakichkolwiek wątpliwości, czyli w pełni doceni na ten przykład najlepsze gry PSP sportowe. ol Bądź co bądź częste granie na konsoli lub PC jakby nie patrzeć przedłuża życie - to nie joke! W końcu grywanie, oczywiście w granicach rozsądku, wielce uspokaja, powoduje, że nawet nieustannie zestresowani ludzie mają nareszcie okazję wypocząć. Fajnie, iż w wielu przypadkach nawet niemal typowy zawałowiec jest w stanie dostrzec, że choćby gry przygodowe PSP sprawiają, iż jego zwyczajne, chociaż stresujące życie wreszcie jest milsze, bardziej zdatne do zaakceptowania. To wielce cieszy, nie zapomnijmy o tym. Byłoby świetnie, gdybyśmy zamiast chociażby raczyć się piwem - na poprawę samopoczucia, pograli sobie!

Gierki w istocie nie tylko bardzo łagodzą obyczaje, ale także zwiększają nasze umiejętności, stan wiedzy, zasadniczo stajemy się bardziej wartościowymi ludźmi! Wiadoma sprawa: pewnie przynajmniej niektórzy z czytelników rzekną, że to ściema, bo niby co aż tak bardzo wartościowego jest w gierkach? Jednakże choćby gry muzyczne PSP sprawiają, iż niezwykle rozwijają się nasze zdolności muzyczne, gust muzyczny. To wyłącznie jeden z kilku przykładów. Z gierkami trzeba ze sporym wyczuciem.

Zatem grywajmy w interesujące tytuły, lecz róbmy to jak zwykły człowiek, posiadający wyczucie sytuacji oraz czasu. W żadnym przypadku nie zatracajmy się w świecie gier, chociaż w wielu przypadkach to kuszące. Zwłaszcza ludzie zmagający się z poważnymi problemami są mocno narażeni na uzależnienie się od wirtualnego świata, który w istocie jest fajny. A więc: najnowsze gry muzyczne PSP, przygodówki i inne rodzaje są kapitalne, lecz należy potrafić zachować odrobinę dystansu.


Sprawdź też

Na czym grać w nowe gry?

logo Xbox
Napisał: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno byłoby się chyba nie zgodzić co do tego, że ogólnie pojęta wirtualna rozrywka stoi w obecnych czasach na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, i praktycznie każdy z nas może w tej dziedzinie znaleźć dla siebie bardzo wiele interesujących możliwości.
14-07-01 11:25:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.