Możemy być zaskoczeni planszówkami

Mogłoby się zdawać, że jeżeli komputery oraz laptopy tak mocno zawładnęły naszym życiem, że trudno nam się bez nich poruszać, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce zajęły tylko oraz wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, że ciągle gry planszowe posiadają znaczne tłumy miłośników, szczególnie, iż zezwalają zagrać znaczniejszej ilości ludzi w tym samym czasie, a więc może w nie grać cała familia, przez co bardziej się ona ze sobą scala.


Uczymy dzieci jak obracać pieniędzmi

Jeśli pragniemy nauczyć nasze pociechy obracania kapitałem, podejmowania ryzyka inwestycyjnego, przepowiadania co i ile możemy stracić w przypadku choroby, to z pewnością świetnie nam w tym wszystkim dopomoże gra Alexander Biznes po polsku zobacz więcej podobnych produktów. Wspiera się ona na świecie kapitału, lecz równocześnie jest tak przemyślana, że tak jak w prawdziwym świecie, tak i tu los graczy w sporej mierze zależy od ślepego losu, a więc od tego czy ktoś zachoruje, ulegnie wypadkowi, czy być może będzie się cieszył pełnym zdrowiem. Natomiast gra Eurobusiness (Eurobiznes / ),jest niesamowicie zbliżona do gry Monopoly, bo odsprzedajemy oraz nabywamy nieruchomości, a warto to zrobić w tak przemyślany sposób, aby przy promocji mieć szanse jak najwięcej na tym wszystkim zarobić.


Gry planszowe również mają dodatki

monopoly gra
Napisał: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawałoby się, iż gra planszowa jest niezmienna i niczego dodatkowego nie możemy tam wprowadzić. Prawda jednak jest taka, iż mają one też własne akcesoria, które w każdej chwili możemy zakupić, a gra Carcassonne edycja zimowa, pokazuje nam, że wychodzą także sezonowe dodatki.

Jeżeli musisz zbadać niniejszą kwestię dokładniej, kliknij ten link, ponieważ odnajdziesz więcej porad w witrynie (http://www.zaklady.ebetx.pl/), którą Ci sugerujemy.

Co fantastyczne, to wyżej przedstawiona gra nie posiada stałej planszy, jedynie jest ona tworzona za pomocą kwadratowych płytek, nie mniej może do niej zasiąść cała rodzina i równocześnie niesamowicie się bawić, podczas takiego spędzania wolnego czasu.


Dajmy szansę grom planszowym

Jeśli jesteśmy z tych, którzy uważają, że gry planszowe są nudne oraz nie warto sobie nimi zaprzątać głowy, to z pewnością musimy podarować szansę takim grom oraz sprawdzić, jak mocno różnią się one od tych propozycji, z jakimi spotykaliśmy się jeszcze kilka lat temu. A kto wie, być może tak nam wpadną one do gustu, iż na naprawdę długi czas zapomnimy o tych grach komputerowych?
20-11-15 07:24:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.