Możemy być zaskoczeni planszówkami

Mogłoby się zdawać, że jeżeli komputery oraz laptopy tak mocno zawładnęły naszym życiem, że trudno nam się bez nich poruszać, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce zajęły tylko oraz wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, że ciągle gry planszowe posiadają znaczne tłumy miłośników, szczególnie, iż zezwalają zagrać znaczniejszej ilości ludzi w tym samym czasie, a więc może w nie grać cała familia, przez co bardziej się ona ze sobą scala.
Uczymy dzieci jak obracać pieniędzmi

Sprawdź też

Gry planszowe znakomitą rozrywką dla wszystkich domowników

Gry planszowe
Napisał: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa jest dla maluchów dość istotnym elementem rozwoju. Rodzice powinni mieć to na względzie i pozwolić pociechom na zabawową beztroskę. W czasie takich zabaw bowiem dziecko poznaje role, jakie w przyszłości będzie pełniło. Dodatkowo, jest to także świetny trening dla jego wyobraźni.


Jeśli pragniemy nauczyć nasze pociechy obracania kapitałem, podejmowania ryzyka inwestycyjnego, przepowiadania co i ile możemy stracić w przypadku choroby, to z pewnością świetnie nam w tym wszystkim dopomoże gra Alexander Biznes po polsku zobacz więcej podobnych produktów. Wspiera się ona na świecie kapitału, lecz równocześnie jest tak przemyślana, że tak jak w prawdziwym świecie, tak i tu los graczy w sporej mierze zależy od ślepego losu, a więc od tego czy ktoś zachoruje, ulegnie wypadkowi, czy być może będzie się cieszył pełnym zdrowiem. Natomiast gra Eurobusiness (Eurobiznes / ),jest niesamowicie zbliżona do gry Monopoly, bo odsprzedajemy oraz nabywamy nieruchomości, a warto to zrobić w tak przemyślany sposób, aby przy promocji mieć szanse jak najwięcej na tym wszystkim zarobić.


Gry planszowe również mają dodatki

monopoly gra
Napisał: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawałoby się, iż gra planszowa jest niezmienna i niczego dodatkowego nie możemy tam wprowadzić.

aktualny wpis (http://franklincovey.pl/szkolenia/uwazny-szef-buduj-zaangazowanie-w-kontaktach-11/)%link%I wiek jest obfity w wielość przeróżnych treści. Najistotniejsze jest to, aby być na bieżąco - kliknij więc w aktualny wpis (http://franklincovey.pl/szkolenia/uwazny-szef-buduj-zaangazowanie-w-kontaktach-11/).

Prawda jednak jest taka, iż mają one też własne akcesoria, które w każdej chwili możemy zakupić, a gra Carcassonne edycja zimowa, pokazuje nam, że wychodzą także sezonowe dodatki. Co fantastyczne, to wyżej przedstawiona gra nie posiada stałej planszy, jedynie jest ona tworzona za pomocą kwadratowych płytek, nie mniej może do niej zasiąść cała rodzina i równocześnie niesamowicie się bawić, podczas takiego spędzania wolnego czasu.


Dajmy szansę grom planszowym

Jeśli jesteśmy z tych, którzy uważają, że gry planszowe są nudne oraz nie warto sobie nimi zaprzątać głowy, to z pewnością musimy podarować szansę takim grom oraz sprawdzić, jak mocno różnią się one od tych propozycji, z jakimi spotykaliśmy się jeszcze kilka lat temu. A kto wie, być może tak nam wpadną one do gustu, iż na naprawdę długi czas zapomnimy o tych grach komputerowych?
22-02-12 07:02:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.