Czy warto wdrażać nowoczesne technologie w swoim mieszkaniu?

Wiele ludzi sceptycznie zapatruje się na wdrażanie sporej ilości urządzeń w swym domostwie. Przyzwyczajeni do standardu sprzętu którym jest telewizor i telefon często źle spoglądamy na nowoczesne opcje twierdząc, że jest nam to niepotrzebne. Jednak warto mieć świadomość, iż w dobie nowoczesności warto być na topie z nowymi urządzeniami. Szczególnie mając dzieci, dla których ważna może być za jakiś czas umiejętność obchodzenia się ze sprzętami itechnologią.

myszka do kpmutera
Napisał: Yuya Tamai
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi,którzy dużą część czasu spędzają w pracy, a wolne chwile wolą wykorzystywać na relaks przed telewizorem ciekawym rozwiązaniem będzie nagrywarka DVD FUNAI BH2-M200. Urządzenie to pozwoli na nagranie ulubionego teleturnieju czy serialu, w sytuacji gdy nie mamy czasu by je obejrzeć. Ale to nie wszystko, \ nagrywarka posiada możliwość rejestrowania kilku programów w jednym momencie, a to spore udogodnienie. Nagrywarka odtwarza filmy Blu-ray. W twoim domu więc możesz stworzyć własne Kino a w wybranej przez Ciebie chwili wybierać na który film masz ochotę.

myszka i podkładka
Napisał: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Dla dzieci (ale nie tylko) ciekawym rozwiązaniem rozwijającym wyobraźnię i możliwości może być gra Minecraft (CD-Key). To propozycja kształtująca wyobraźnię i umiejętności techniczne, przez jej charakter: wszyscy mogą się w niej wcielić w kreację górnika kopiącego złoża, jakie to w późniejszym czasie przeznacza na tworzenie fortec oraz konstrukcji. Gra może być rozrywką dla kilku jednocześnie – posiada bowiem opcję multiplayer (zobaczysz też tu).

Aby móc w komfortowy sposób korzystać z opcji dostępnych w naszym komputerze trzeba zainwestować w dobry model myszy (zobacz to gdy chcesz wiedzieć więcej). Producenci mają w ofertach wiele modeli, sporo z nich jednak nie będzie dobrych w każdej sytuacji.

Jeżeli rozważana tematyka wydaje Ci się istotna oraz zamierzasz ją zbadać także od innej strony, zobacz więcej znajdziesz tu - ona też ją przedstawia.

Dla zapalonych graczy oraz grafików komputerowych konieczne będą profesjonalne modele np. mysz A4 Tech XGame X-710BK USB albo mysz A4Tech EVO XGAME LASER X750 Extra Fire. Obie mają opcję dopasowania czułości do chęci grającego.
21-12-03 07:03:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.