Kompakt lub też kamera lustrzana?

Wiele osób przekonanych jest, że nie ma lepszego aparatu niż lustrzanka. To fakt - specjaliści z reguły korzystają z lustrzanek, dlatego że te są bardziej mocne na trudy pracy, szybkie, niezawodne.
Laptop z układem Fusion APU
Napisał: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl


Czasy się jednak zmieniają, sklepy fotograficzne oferują sprzęt fotograficzny coraz lepszy oraz tańszy - lubiany sklepy fotograficzne.

Jeżeli w zamieszczonym tu poście nie znalazłeś intrygującej Cię informacji, to kliknij ten odnośnik i zobacz sam (http://www.guitarproject.pl/c/777/multiefekty-basowe-efekty.html) jeszcze jeden tekst.

Lustrzankę z obiektywem możemy w tej chwili kupić często taniej, niż aparat kompaktowy. Oczywiście nie aparat profesjonalny, lecz przyzwoITy laicki aparat fotograficzny z lustrem. To sprawia, że po lustrzanki sięgają też amatorzy, jacy później … utyskują na obsługę aparatu. Lustrzanki posiadają bowiem bezsporne plusy, jednak też wady, albo raczej cechy, które nie każdemu muszą pasować. Czasami lepiej sięgnąć po aparat kompaktowy.

Podoba Ci się wpis artykuł?! To przejdź do oferty breloki reklamowe, aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami na ten temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Bądź kupić bezlusterkowca - coraz bardziej modny typ sprzętu.


sprzęt - odzwierciedlenie
Napisał: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com


Jeśli chcemy mieć uniwersalny sprzęt, jaki sprawdzi się w mnogości sytuacji jak też będzie dobry w podróży, najlepiej wybrać aparat kompaktowy z wielkim obszarem ogniskowych - np. ultrazoom. Jeśli wybierzemy przy tym obiektywy szerokokątne, doskonale sprawdzi się on tak w trakcie fotografowania wnętrz, architektury albo pejzaży, jak również w sytuacji, kiedy motyw znajduje się w oddaleniu - wyborne obiektywy szerokokątne. Poniektóre dzisiejsze kompakty pozwalają nawet napełnić kadr księżycem.
Kamery z wymienialną optyką nie proponują aż tak wielozadaniowych możliwości, a dostępne w sprzedaży zamienne obiektywy nie dysponują tak dużym zakresem ogniskowych. Eksploatatorzy lustrzanek i bezlusterkowców na ogół nabywają zatem parę rozmaitych obiektywów i dodatków.
20-06-22 08:03:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.