Uwieczniaj fascynujące podróże oraz wydarzenia wykorzystując kamery GoPro

Ostatnio coraz bardziej popularne stały się kamery GoPro. Wcześniej były wykorzystywane przede wszystkim przez osoby uprawiające sporty ekstremalne. Dzisiaj, każdy może nagrać na przykład swoje wakacje używając takiego sprzętu.


selfie z kamery
Napisał: Ewen Roberts
Źródło: http://www.flickr.com
Zakupienie kamery GoPro związane jest ze stosunkowo wysokimi kosztami, istnieje jednak kilka modeli, które świetnie łączą dobrą jakość z niezbyt wysoką ceną. Kupując tego typu sprzęt warto sprawdzać oferty sklepów w internecie, niekiedy możemy spotkać produkty w bardzo niskich cenach lub na portalach z aukcjami. Ważne jest jednak, aby najpierw sprawdzić opinie na temat konkretnego sklepu, żeby mądrze wydać pieniądze a także nie zostać zostać ofiarą oszustwa niezbyt uczciwych sprzedawców w internecie. Za pomocą takiego sprzętu można w cudowny sposób utrwalić nasze wspomnienia, przykładowo podczas wspinaczki na wysokie góry czy też uwiecznić tłum publiczności na koncercie ulubionego zespołu. Wybierając sprzęt powinniśmy zwrócić na kilka niezwykle ważnych parametrów.

Na pewno najważniejszą cechą dobrej kamery GoPro będzie wysoka rozdzielczość. Im wyższa tym bardziej wyraźny jest obraz, który nagramy. Niezależnie od tego czy wykorzystamy uchwyt teleskopowy GoPro czy też będzie ona przytwierdzona do kasku, obraz będzie uwieczniany w świetnej jakości. Niezwykle istotnym parametrem będzie też trwałość baterii. Szczególnie, gdy jesteśmy podróżnikami i pragniemy nagrać swoje podróże, długo działająca bateria będzie z pewnością niezwykle istotnym elementem. Do wybranego sprzętu możemy dokupić wysięgnik teleskopowy do kamery GoPro dzięki któremu możemy uwiecznić obraz z większych odległości. Najlepsze będą takie, których ramię możemy rozwijać na dużą odległość, ale będzie je też w prosty sposób schować przykładowo w plecaku podczas podróży, kiedy nie nagrywamy naszych poczynań.


Film z kamerki GoPro będzie efektowną pamiątką z podróży bądź koncertu. Wyrazisty obraz a także pełnia kolorów sprawi, że poczujemy się jakbyśmy byli w tym miejscu po raz kolejny i na żywo obserwowali widoki. Warto wybierać dobrej jakości sprzęt, który dobrze sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.
22-07-08 07:57:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.