Komputery
Ipad Apple
Napisał: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Apple to fantastyczna firma!

Apple tak jakby odmieniła nasz świat! No wiadomo: bardzo duże kontrowersje wzbudza ten koncern, głównie z tego powodu, że dzisiaj konsumenci aż tak bardzo zwariowali na tle technologii, iż najzwyczajniej w świecie prowadzą między sobą e-wojny. Wiadoma sytuacja: niektórzy wychodzą z założenia, że Apple jest dla różnego rodzaju snobów - jednakowoż trudno tak podchodzić do dzieła Steve`a Jobsa, ponieważ produkty marki Apple no jakby nie patrzeć są czymś więcej, niż tylko sposobem na tani lans.
komputery
Napisał: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Współczesne technologie informatyczne dla firm

Na pewno każdy wie o tym, że bez wykorzystania różnych technologii informatycznych właściwie żadna firma nie mogłaby obecnie prowadzić rzeczywiście skutecznej działalności. Tego typu rzeczy w znacznym stopniu mogą ułatwiać zarządzanie wieloma najróżniejszymi obszarami danego przedsiębiorstwa i zwyczajnie pozwalają wszystkim pracownikom na rzeczywiście skuteczne wykonywanie wszystkich swoich obowiązków.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych
Napisał: Verbatim
Źródło: Verbatim

Obudowy komputerowe

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu poświęca się zdecydowanie za mało uwagi. Jednak poziom realizacji, czy właściwy dobór materiałów pełni nie mniejszą funkcję niż kształt czy też specyfikacja komputera. Zapewniają bowiem nie tylko dobrą wentylację czy cichą pracę komputera ale również sam sposób użytkowania naszego „sprzętu”.
Film na pulpicie laptopa
Napisał: Konstantin Leonov
Źródło: http://www.flickr.com

Ciekawa tematyka porad w naszym serwisie

Na rynku odnaleźć można sporo rozwiązań, jakie pomogą rozjaśnić problemy natury domowej wielu osobom niepewnym każdej czynności. Użytkownicy internetu składają najczęściej w sieci różne zapytania, jak np. jak podłączyć komputer do telewizora. Wówczas bezproblemowo wskazać można szereg wskazówek, które okażą się niezbędne pytającym. Ponadto w sklepach miejscowych oraz sieciowych zamówić możemy w niezwykle dobrej cenie kable, jakie przydadzą się do podłączenia komputera do telewizora.
Płyty ASUS z rodziny E35M1
Napisał: ASUS
Źródło: ASUS

Jak wybrać najlepszą płytę® do komputera

Sprzęt komputerowy trzeba umieć jak najlepiej wybrać, co jednak często nastręcza sporo kłopotów osobom nie do końca obeznanym z tym zagadnieniem. Czy najlepiej zakupić niedrogi, lecz nie w pełni sprawdzony sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć nieco wiedzy w w tym zakresie, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w takiej materii.
apple
Napisał: Lea
Źródło: http://www.flickr.com

Najbardziej znaczące zalety Apple

Apple to świetna marka - byłoby pięknie, gdyby w naszym kraju została otworzona kiedyś chociażby w połowie takowa. Jednakże prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy i tak Polacy są tak jakby zmuszeni do korzystania z amerykańskich produktów. Naturalnie definitywnie nikt nas do tego wszystkiego nie przymusza, można powiedzieć, iż większość Polaków wprost uwielbia Apple. Tak naprawdę to czasami nieco dziwne, te wszystkie pseudo wojny pomiędzy fanami poszczególnych producentów sprzętu nie mają sensu. Oczywiście Apple tak czy siak nie jest bez wad, ale to jeszcze nie oznacza, że można chociażby trochę deprecjonować znaczenie wytworu Steve`a Jobsa.
laptop, office
Napisał: Peter
Źródło: http://www.flickr.com

Laptop- przyjaciel czy wróg? Jakim sposobem zachować go w najlepszej kondycji?

Czy możemy sobie wyobrazić nasze codzienne życie bez komputera? W dzisiejszych czasach jest to praktycznie niemożliwe. Ta cudowna maszyna jest przy nas przez okrągły dzień. Powoli wkracza w każdą sferę naszego codziennego życia. W Japonii, gdzie rozwój technologiczny jest dużo szybszy, jest wiele ludzi, którzy nie wychodzą ze swoich mieszkań, spędzając całe dni przed ekranem komputera. Na szczęście, u nas raczej nie ma przypadków takiego syndromu, ale już wiele osób powoli uzależnia się od komputera.
idealny laptop
Napisał: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Jak kupić fachowe książki z dziedziny informatyki?

W obecnym czasie komputery stały się tak powszechnie używane, że w zasadzie przestajemy zwracać na nie uwagi. Monitor albo laptop nie będzie już nikogo dziwić, tak samo jak nie dziwi fakt, że jednym z najbardziej popularnych dziś zawodów jest zawód informatyka. Do niedawna jeszcze komputerowiec kojarzył się z osobą, która zajmowała się wszystkimi sprawami związanymi z użytkowaniem sprzętu komputerowego, czyli sprzętem i oprogramowaniem, jednak poprzednie lata przyniosły sporo specjalizacji.
laptop
Napisał: Alex Goodkind
Źródło: http://www.flickr.com

Są ludzie, którzy chętnie nam pomogą

Kiedy nasz komputer zaprzestaje funkcjonować tak jak należy, to przeważnie występujemy przed problemem, czy go naprawiać czy mimo wszystko zakupić nowy. Chodzi o to, aby niepotrzebnie nie przepłacać, a poza tym zazwyczaj jesteśmy tak przyzwyczajeni do swojego sprzętu, że trudno nam się z nim rozejść. W dodatku nie rzadko dzieje się tak, że psuje się on całkowicie nieprzewidzianie, a co się z tym łączy znajdują się na nim ważne dla nas dane, do których w tym czasie w żaden sposób nie mamy szansy się dobrać.
Praca przy komputerze
Napisał: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Porozmawiajmy odrobinę na temat komputerów

W sumie to odnośnie komputerów i Internetu napisano niemalże wszystko co istotne. Czy w takim razie w ogóle jest sens tworzenia następnego artykułu komputerowego? Cóż, może właśnie tak jest. W tekście omówimy sposoby bezpiecznego używania komputera, ale również all in one albo alternatywy zakupowe, dzięki którym komputery oraz potrzebny sprzęt będą o wiele tańsze.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.