Komputery
laptop, office
Napisał: Peter
Źródło: http://www.flickr.com

Laptop- przyjaciel czy wróg? Jakim sposobem zachować go w najlepszej kondycji?

Czy możemy sobie wyobrazić nasze codzienne życie bez komputera? W dzisiejszych czasach jest to praktycznie niemożliwe. Ta cudowna maszyna jest przy nas przez okrągły dzień. Powoli wkracza w każdą sferę naszego codziennego życia. W Japonii, gdzie rozwój technologiczny jest dużo szybszy, jest wiele ludzi, którzy nie wychodzą ze swoich mieszkań, spędzając całe dni przed ekranem komputera. Na szczęście, u nas raczej nie ma przypadków takiego syndromu, ale już wiele osób powoli uzależnia się od komputera.
płyta główna w komputerze
Napisał: Cory M. Grenier
Źródło: http://www.flickr.com

Co uczynić, kiedy nasz niezastąpiony komputer lub laptop zaczyna szwankować? Czy w Krapkowicach istnieją miejsca, w których znajdzie się pomoc?

Nie ma znaczenia, w jakim miejscu żyjemy – w wielkim czy małym mieście. Teraz – gdzie by to nie było - nikt nie nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez sprzętu komputerowego. Pochłonęły każdą dziedzinę życia i można je zobaczyć wszędzie – w mieszkaniu, pracy, a nawet w czasie wyjazdów wakacyjnych. Częstokroć bywają dla ludzi jak prawa ręka. W tej chwili popularnością dorównują im jedynie smart fony, jednak, mimo nieustającego rozwoju, nie potrafią w pełni zastąpić sprzętu komputerowego.
gra na Xboxie
Napisał: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie znasz użycia komputera w dzisiejszym świecie?

Komputery są z nami na co dzień. Często nawet nie nazywają się one komputerami, jednak - jak twierdził pewien dramaturg - nie określenie jest ważne a to, co się pod nim kryje. W zastosowaniach biznesowych zazwyczaj stosuje się komputery biurkowe, przykładowo Asus, jednak coraz to popularniejsze stają się też komputery przenośne.
aplikacja
Napisał: Lindsey Turner
Źródło: http://www.flickr.com

Przydatne programy komputerowe

W ostatnim czasie komputer dla wielu ludzi stał się niezwykle potrzebnym, a niekiedy nawet niezastąpionym przyrządem. Wykorzystywany jest on zarówno przy wykonywaniu obowiązków zawodowych związanych na przykład z pracą biurową, jak również przy standardowych codziennych zadaniach.
Praca przy komputerze
Napisał: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Porozmawiajmy odrobinę na temat komputerów

W sumie to odnośnie komputerów i Internetu napisano niemalże wszystko co istotne. Czy w takim razie w ogóle jest sens tworzenia następnego artykułu komputerowego? Cóż, może właśnie tak jest. W tekście omówimy sposoby bezpiecznego używania komputera, ale również all in one albo alternatywy zakupowe, dzięki którym komputery oraz potrzebny sprzęt będą o wiele tańsze.
aplikacje mobilne

Czy rynek telefonów komórkowych tworzy nowe szanse działania dla informatyków?

W dniu dzisiejszym zastosowanie przez nas komórek stało się niesłychanie duże. Praktyka klarownie pokazuje, że dzisiaj użytkujemy je w niebywale wielu aspektach dnia codziennego. Niegdyś służyły nam jedynie do wykonywania połączeń oraz pisania krótkich wiadomości tekstowych, niemniej jednak sytuacja zauważalnie się odmieniła.
idealny laptop
Napisał: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Jak kupić fachowe książki z dziedziny informatyki?

W obecnym czasie komputery stały się tak powszechnie używane, że w zasadzie przestajemy zwracać na nie uwagi. Monitor albo laptop nie będzie już nikogo dziwić, tak samo jak nie dziwi fakt, że jednym z najbardziej popularnych dziś zawodów jest zawód informatyka. Do niedawna jeszcze komputerowiec kojarzył się z osobą, która zajmowała się wszystkimi sprawami związanymi z użytkowaniem sprzętu komputerowego, czyli sprzętem i oprogramowaniem, jednak poprzednie lata przyniosły sporo specjalizacji.
programy komputerowe
Napisał: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Jak wybrać jedne z najlepszych przewodników branżowych

Sprzęt komputerowy, obecny w wielu zakładach pracy i domach, może pełnić różnorodne zadania. Rzecz jasna istnieje duża liczba właścicieli, dla których będą się liczyły jedynie gry, i przy nich będą spędzać każdą wolną chwilę. Z kolei w biurach i firmach komputery będą używane najczęściej do pracy, posiadają poinstalowane programy użytkowe, z których pracownicy będą korzystać w czasie realizowania swojej pracy.
media monitoring
Napisał: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

Monitoring podwładnych wydaje się bardzo przydatny

Aktualnie stosuje się do wielu czynności monitoring, jaki nie tylko pozwala na bieżąco śledzić wydarzenia na określonym terenie, ale także pozwala rejestrować wydarzenia, które następnie można odtworzyć. Jest to zdecydowanie dogodne chociażby do tego, żeby posłużyć się takiego typu nagraniem w sytuacji jakichkolwiek zdarzeń.
laptop
Napisał: Alex Goodkind
Źródło: http://www.flickr.com

Są ludzie, którzy chętnie nam pomogą

Kiedy nasz komputer zaprzestaje funkcjonować tak jak należy, to przeważnie występujemy przed problemem, czy go naprawiać czy mimo wszystko zakupić nowy. Chodzi o to, aby niepotrzebnie nie przepłacać, a poza tym zazwyczaj jesteśmy tak przyzwyczajeni do swojego sprzętu, że trudno nam się z nim rozejść. W dodatku nie rzadko dzieje się tak, że psuje się on całkowicie nieprzewidzianie, a co się z tym łączy znajdują się na nim ważne dla nas dane, do których w tym czasie w żaden sposób nie mamy szansy się dobrać.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.