Elektroniczna wymiana informacji - co to jest i w czym może nam dopomóc?

Co to jest konkretnie EDI, a więc z języka angielskiego Electronic Data Interchange oraz jak konkretnie ma związek z wspomnianą w temacie elektroniczną wymianą danych? Jaki jest jego najbardziej ważny cel i co nam w ogóle umożliwia jego stosowanie? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowego - dopiero co wydzierganego - felietonu!


Ponad wszystko na początku musimy objaśnić, co to jest wspomniane we wstępie EDI.


online
Napisał: www.future-toys.pl


Skąd w ogóle się w rzeczywistości tutaj wzięło? Tymczasem skrót EDI (kóry to jak widać pochodzi z języka angielskie) bywa odpowiednikiem ciekawiącego nasze osoby dziś tematu, a więc elektronicznej wymiany danych.

Ten artykuł posiada niesamowicie ciekawą zawartość, ale odwiedź serwis www, który posiada podobne informacje. Również zapewne będą niesamowicie zajmujące.

Co to jednakże konkretnie jest? Otóż elektroniczna wymiana danych jest to nic innego jak najzwyczajniej w pełni Automatyczna wymiana przeróżnych danych, która odbywa się pomiędzy komputerami (konkretniej między ich systemami), w jakiejś z góry formie przekazu (nazywanej też komunikatem).

Absorbujący wpis? Jeśli tak sądzisz, kliknij bez wahania ten odnośnik, ponieważ w witrynie (bmeters.pl/pl/wodomierze_i_liczniki_wody/245/), którą tutaj odnajdziesz, też jest coś ciekawego.

Celem EDI jest sprawić, iż przekazywane informacje będą całkiem wolne od "powtórzeń", czyli dokładnie tych samych zwielokrotnionych danych, które najzwyczajniej ma wyeliminować, tym samym usprawniając przesył informacji, które bywają przekazywane szybciej i o wiele bardziej dokładniej między stronami, których to dotyczy (dla przykładu tych, które to stosują do komunikowania się tej samej aplikacji).


Sprawdź też

Jakie dobre strony gier można wyróżnić?

kontroler do PS3
Napisał: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu jedną z najbardziej lubianych metod rozrywki młodych ludzi stało się siedzenie przed komputerem. Jedną z najchętniej stosowanych form spędzania czasu przed komputerem jest granie w gry. Jest to zjawisko w ostatnich czasach tak powszechne, że odnotowano nawet sporą liczbę sytuacji uzależnienia od gier. Zjawisko grania jest powszechne na całym świecie i obejmuje ludzi w różnym wieku.


EDI, jak bardzo prosto się domyśleć, używa się we wszelkich programach komputerowych, które to posiadają za zadanie "łączyć" różnych ludzi, w tym najczęściej kupującego i sprzedawcę, którzy nawiązują bezpośredni "kontakt" dzięki progRAMom albo platformom komputerowym.
22-05-20 08:38:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.