Z jakich przyczyn programy CRM są takie pomocne?

Jako ubezpieczyciel nieraz marzyłam o rozwiązaniu, które wspomogłoby mnie w zarządzaniu moją pracą. Zawsze próbuję utrzymać porządek i być zorganizowaną. Ale mnóstwo papierów w segregatorach, mnóstwo aplikacji do obsługi wcale mi tego zadania nie ułatwiały. Czasem jest wręcz odwrotnie, ileż ja się musiałam naszukać, by odnaleźć wzór umowy. Z tego wszystkiego niekiedy byłam bliska frustracji.


Testowałam różne techniki.

Jeśli masz chęć odkryć więcej danych na opisywany temat - odsyłam do serwisu, gdyż w tamtym miejscu są cenne fakty opisujące przedstawiany wątek.

Aż pewnego dnia doszłam do wniosku, iż w czasach informatyzacji musi gdzieś być oprogramowanie dla brokera ubezpieczeniowego - (dodatkowe informacje tutaj). Okazało się, że takie narzędzie jest.

Sprawdź też

Co uczynić, kiedy nasz niezastąpiony komputer lub laptop zaczyna szwankować? Czy w Krapkowicach istnieją miejsca, w których znajdzie się pomoc?

płyta główna w komputerze
Napisał: Cory M. Grenier
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma znaczenia, gdzie mieszkamy – w dużym czy małym mieście. W obecnych czasach – gdzie by to nie było - żaden człowiek nie nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez sprzętu komputerowego. Zajęły każdą dziedzinę życia i można je zobaczyć w każdym miejscu – w domu, pracy, a nawet w czasie wyjazdów na wakacje. Często bywają dla ludzi jak prawa ręka. Obecnie popularnością dorównują im jedynie telefony komórkowe, jednak, pomimo nieustającego rozwoju, nie są w stanie kompleksowo zastąpić komputerów.


Od tej pory zajmowanie się kontaktem z klientem, dokumentami i rozliczeniami jest dużo prostsze. A co ważne, aktualnie tak łatwo nie zapomnę o czymś w pracy, ponieważ program CRM dla brookera (sprawdź crm dla brokera) mi o tym skutecznie przypomni.

Teraz zrobienie bazy danych, która jest klarowna to dla mnie nie problem. Na szczęście nie potrzebuję już szukać wzorów dokumentów – ten program dla kadr - (grafik pracy program) zrobi to za mnie. Sporą zaletą tego programu jest to, iż jest kompatybilne z innymi narzędziami w naszej firmie oraz można je zmodyfikować zgodnie z potrzebami danej firmy.

W jakim miejscu odnalazłam wyżej omawiane rozwiązanie? Wpisałam w wyszukiwarce słowa "CRM Wrocław" i przeanalizowałam wyniki, po czym znalazłam najlepszą dla siebie. Jestem bardzo zadowolona.
Napisał: k.s.
20-06-11 08:10:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.