Planszówki wróciły do łask. Gdzie można w nie zagrać?

Trendy w rozrywce się zmieniają, pokazują się szałowe zabawy, ale nieśmiertelne gry raczej nie wyjdą z mody. Ostatnio powrót na salony przeżywają planszówki i można zauważyć to właściwie wszędzie. Możemy pograć nie tylko w kawiarenkach, lecz również na rozgrywkach i konwentach im poświęconych.
impreza
Napisał: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę boom na gry planszowe autentycznie jest zauważalny na każdym kroku. Po pierwsze – jest bardzo dużo sklepów sieciowych, w których możemy je zamówić, sklepy z zabawkami również oferują duży wybór, a w dużych centrach handlowych pojawiły się sklepy, oferujące najpopularniejsze gry planszowe i różnego rodzaju „kieszonkowe” gry karciane. Można kupić wiele gier, które są edukacyjne lub edukacyjno-rozrywkowe, ale w ogromnej części półki zajmuje spory wybór planszówek, jakie ogólnie można okrzyknąć grami imprezowymi. Można je zabrać zwłaszcza na wypady ”wysokoprocentowe”, szczególnie, że część z nich z picia wódki również robi sens gry (a kieliszki służą za pionki).


Sprawdź też

To sposób na oryginalną zabawę, występ magika z pewnością zebranym się spodoba

książki
Napisał: Pleuntje
Źródło: http://www.flickr.com
Przy różnego typu imprezach szuka się pomysłu na ciekawą oraz oryginalną zabawę. Nierzadko zamawia się przeróżne pokazy albo wystąpienia, ponieważ stanowią one miłe urozmaicenie imprezy.


Tego typu gry imprezowe pojawiają się również na wieczorach kawalerskich i panieńskich, mając za zadanie wydobyć z przyszłych małżonków głęboko skrywane tajemnice albo żenujące wyznania. Jeśli wychodzimy z kimś na kawę albo po prostu na drinka, również możemy rozegrać kilka partii, ponieważ znakomita część lokali, szczególnie niszowych, obok książek czy gazet oddaje do dyspozycji klientów kosz z planszówkami. Gry imprezowe to często też ciekawy sposób na zintegrowanie znajomych na wyjeździe albo integrację zespołu w miejscu pracy.

Elementem promocyjnym są imprezy dedykowane graczom i środowisku graczy, urastające do rangi naprawdę wielkiego widowiska. Na zlotach można pograć nie tylko w odświeżone klasyki, ale także w zupełne nowości, dopiero wchodzące na rynek.

Chcemy Cię zachęcić do oglądnięcia naszego kolejnego wątku. Po prostu kliknij link i czytaj bez ograniczeń to, co stworzyliśmy.

Gry planszowe
gry imprezowe
Napisał: AlphaGeek
Źródło: http://www.flickr.com
również świetnie sprawdzą się jako podarek, szczególnie gdy nie do końca znamy osobę, którą chcemy obdarować. Gry to również idealny sposób na wręczenie czegoś niebanalnego nowożeńcom zamiast kwiatów, a co jest w stanie umilić długie zimowe wieczory lepiej niż niejedna komedia romantyczna.

W epoce gier na telefon czy tablet, które posiadają ten walor, iż zawsze nosimy je przy ze sobą, planszówki robią naprawdę dużą furorę.
20-09-05 07:33:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.