Planszówki wróciły do łask. Gdzie można w nie zagrać?

Trendy w rozrywce się zmieniają, pokazują się szałowe zabawy, ale nieśmiertelne gry raczej nie wyjdą z mody. Ostatnio powrót na salony przeżywają planszówki i można zauważyć to właściwie wszędzie. Możemy pograć nie tylko w kawiarenkach, lecz również na rozgrywkach i konwentach im poświęconych.
impreza
Napisał: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę boom na gry planszowe autentycznie jest zauważalny na każdym kroku. Po pierwsze – jest bardzo dużo sklepów sieciowych, w których możemy je zamówić, sklepy z zabawkami również oferują duży wybór, a w dużych centrach handlowych pojawiły się sklepy, oferujące najpopularniejsze gry planszowe i różnego rodzaju „kieszonkowe” gry karciane. Można kupić wiele gier, które są edukacyjne lub edukacyjno-rozrywkowe, ale w ogromnej części półki zajmuje spory wybór planszówek, jakie ogólnie można okrzyknąć grami imprezowymi. Można je zabrać zwłaszcza na wypady ”wysokoprocentowe”, szczególnie, że część z nich z picia wódki również robi sens gry (a kieliszki służą za pionki).


Sprawdź też

Możemy być zaskoczeni planszówkami

gry planszowe
Napisał: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłoby się zdawać, iż jeżeli komputery i laptopy tak mocno zawładnęły naszym życiem, że trudno nam się bez nich obejść, to gry planszowe przeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły tylko i wyłącznie gry komputerowe. Prawda mimo wszystko jest taka, iż wciąż gry planszowe posiadają znaczne rzesze miłośników, szczególnie, iż zezwalają grać znaczniejszej ilości osób w tym samym czasie, a więc może w nie zagrać cała rodzina, przez co bardziej się ona ze sobą scala.


Tego typu gry imprezowe pojawiają się również na wieczorach kawalerskich i panieńskich, mając za zadanie wydobyć z przyszłych małżonków głęboko skrywane tajemnice albo żenujące wyznania. Jeśli wychodzimy z kimś na kawę albo po prostu na drinka, również możemy rozegrać kilka partii, ponieważ znakomita część lokali, szczególnie niszowych, obok książek czy gazet oddaje do dyspozycji klientów kosz z planszówkami. Gry imprezowe to często też ciekawy sposób na zintegrowanie znajomych na wyjeździe albo integrację zespołu w miejscu pracy.

Elementem promocyjnym są imprezy dedykowane graczom i środowisku graczy, urastające do rangi naprawdę wielkiego widowiska. Na zlotach można pograć nie tylko w odświeżone klasyki, ale także w zupełne nowości, dopiero wchodzące na rynek.

Chcemy Cię zachęcić do oglądnięcia naszego kolejnego wątku. Po prostu kliknij link i czytaj bez ograniczeń to, co stworzyliśmy.

Gry planszowe
gry imprezowe
Napisał: AlphaGeek
Źródło: http://www.flickr.com
również świetnie sprawdzą się jako podarek, szczególnie gdy nie do końca znamy osobę, którą chcemy obdarować. Gry to również idealny sposób na wręczenie czegoś niebanalnego nowożeńcom zamiast kwiatów, a co jest w stanie umilić długie zimowe wieczory lepiej niż niejedna komedia romantyczna.

W epoce gier na telefon czy tablet, które posiadają ten walor, iż zawsze nosimy je przy ze sobą, planszówki robią naprawdę dużą furorę.
20-09-05 07:33:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.