Niejedna firma w naszym kraju musi pracować na legalnym sprzęcie oraz programach

Instalowanie oficjalnych programów na komputerach to nie tylko kwestia przestrzegania prawa, ale także ludzkiej uczciwości.


Każdy, kto ma laptop, musi mieć na nim jedynie oryginalne oprogramowanie.


licytacja
Napisał: Girls Inc.
Źródło: http://www.flickr.com


domofon
Napisał: Klaus Friese
Źródło: http://www.flickr.com


I nie jest istotne, czy jest to nasz prywatny czy służbowy komputer.

Jak sądzisz? Czy ten temat jest pasjonujący? Jeśli tak, to odnośnie do publikowanego tematu poznaj szczegóły tutaj.

Wszyscy z pewnością pamiętamy kompromitację, która wydarzyła się w naszym kraju kilka lat temu. Mundurowi, którzy mieli eliminować nieoryginalne programy na komputerach, sami takowe mieli na komputerach w komisariacie. Każdy laptop powinien też mieć oprogramowanie antywirusowe. Jest to bardzo istotne, ponieważ dziś hakerzy mogą wysyłać nam różne "niespodzianki", które są w stanie narobić wiele szkód. Wirusy mogą ukraść nasze dane osobowe lub po prostu zauważalnie spowalniać działanie systemu. Firmy muszą nawet posiadać program antywirusowy na wszystkich swoich laptopach. W chwili, kiedy będziemy zatem nabywać oprogramowanie, to należy pomyśleć nad tym, co będzie dla nas najkorzystniejsze i jakie opcje wydają się dla nas niezbędne. Warto by antywirus ochraniał nasze komputery, ale również sieć Internetową. Prócz tego powinien mieć dodatkową wersję podnoszenia się do najnowszej wersji. Dobrze byłoby, jeśliby oprogramowanie było lekkie i w żaden sposób nie obciążało laptopa.


Sprawdź też

Dostęp do Sieci WWW. Z oferty której firmy skorzystać?

działający modem
Napisał: tony_duell
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy Internet jest zjawiskiem codziennym, nie wzbudzającym niczyjego zdziwienia. Korzystają z niego zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież. Używany jest do rozmaitych celów, z uwagi na zróżnicowanie informacji, które można znaleźć w sieci. Znaczną część tworzą treści rozrywkowe, są jednak również elementy poszerzające wiedzę czy traktujące o aktualnych wydarzeniach.


A już pełnym luksusem będzie też zagwarantowana do oprogramowania pomoc specjalistów przez cały okres trwania umowy. Jeśli nasza firma współpracuje z zagranicznymi partnerami, to najlepiej byłoby, gdyby pomoc była dostępna całą dobę.
22-05-06 08:01:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.