Możliwości konsol

Konsole już w zupełności przyjęły się w polskich domach. Niedawno dominowały pecety, ale teraz dzięki niskim cenom , bardzo często można spotkać konsole. Również to właśnie konsole dawane są w prezencie. Czy jednak to wybór dla każdego?

gry na konsole 2
Na pewno należy zauważyć, że większa część gier wydawanych na ps3 i xboxa nakierowana jest zdecydowanie do męskiego grona odbiorców. To ulega zmianie i coraz więcej nowych tytułów jest odpowiednich dla wszystkich, albo wydawanych jest z myślą o kobietach. Gdy zobaczymy np. gry na Xbox 360 to widać, że jak na razie wciąż dominują tytuły ściśle męskie jak bijatyki czy strategie.

Ps3 czy Xbox? To też dylemat przy zakupie pierwszej konsoli. Konsola Sony Playstation dawniej rządziła w branży, jednak Xbox 360 i jego duże możliwości sprawiły, że statystyki sprzedaży PS3 i Xboxa są zbliżone. Przy wyborze konsoli warto sprawdzić, jakie gry można kupić na PS3 a XBOX. Czasem gry dostępne są tylko na danej konsoli, przykładowo w Halo można pograć tylko na Xbox360. Ceny obu sprzętów są zbliżone, więc tutaj ważne są też inne charakterystyki.

Wkrótce następna generacja Jeśli ktoś może wstrzymać się z kupnem to być może warto poczekać niecały rok. Jeszcze w roku 2013 będzie premiera nowej, czwartej generacji PlayStation. Również niedługo jest premiera nowego Xboxa. Następne generacje pojawiają się nieczęsto, bo co kilka lat. Przez to nabywając aktualną generację będziemy mieli pewność, że nowe gry będą wyglądały tak dobrze jak to możliwe.


Sprawdź też

W Polsce wzrasta popularność gier na konsole!

Niezbędne dla PS4
Napisał: Alan Klim
Źródło: http://www.flickr.com
Polska jest takim państwem, w którym generalnie konsole, to pewnie zaskoczenie, nie są aż tak przesadnie popularne. A przynajmniej w porównaniu do Wielkiej Brytanii, dalekiej Japonii albo USA. Najistotniejsza przyczyna "niechęci" znaczącej części polskiego społeczeństwa do konsol do gier to naturalnie niedobór środków finansowych.

Duży wybór
Na konsole jest spory wybór gier. Obie konsole są już dobrych kilka lat na rynku i dzięki temu zostało wydanych na nie sporo gier. Fani piłki nożnej będą pewnie grali w gry jak Fifa. Są także bijatyki czy gry wyścigowe. Wbrew pozorom gry mogą rozwijać - można kupić wiele. Jako potwierdzenie można zobaczyć gry przygodowe na PS3. Takie gry znakomicie rozwijają zdolności manualne i inteligencję.

Nie tylko gry
Konsole to nie tylko gry. To już domowe centrum rozrywki - łatwo można na nich oglądać filmy DVD, łączyć się z internetem. Sposobów użycia nowych konsol jest sporo.

Jak widać konsole mają wiele opcji zastosowania. Od strategii po gry logiczne - każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego wygląda na to, że nadal przez długi czas konsola będzie najlepszym wyborem.
22-11-30 07:04:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.