Gry – rozrywka na wolny czasProponowane gry do pogrania w wolnym czasie

W dzisiejszych czasach gry spełniają już w gruncie rzeczy nieodłączną rolę w kształtowaniu się spostrzeżeń odnośnie świata i jego odbierania przez młodych ludzi. Do przesady nie będzie należało stwierdzenie, iż to właśnie za pomocą gier mamy opcję rozwoju wielu elementów naszych umiejętności. Złe jest stwierdzenie, iż gry nie dają nic pozytywnego – na rynku jest wiele ciekawych opcji, które sporo mogą nas nauczyć. Na przykład gra w jakiej chodzi jedynie o eliminowanie przeciwników lub jeżdżenie samochodem uczy nas zręczności. Przedstawiamy kilka przykładów interesujących opcji.
postacie Call of Duty
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to alternatywa dla FPS-ów w jakich strzelanie do wroga to motyw przewodni. W grze jesteśmy rolnikiem, który dba o swoją ziemię. Mamy możliwość zarządzać gospodarstwem, najpierw pozyskujemy pieniądze za pośrednictwem zadań takich jak sianie i zbieranie plonów.

Omawiana sugestia okazała się dla Ciebie przydatna? W takiej sytuacji sprawdź oprócz tego inne podobne wpisy i zobacz więcej wskazówek.

Poza tym możemy hodować bydło. Nasze gospodarstwo wciąż rozwijamy przez zyskiwanie nowocześniejszych maszyn. Gospodarstwem ma możliwość się opiekować dwóch przeciwników dzięki trybowi multiplayer.

Sprawdź też

Na co trzeba zwracać uwagę w temacie gier?

opakowanie ps vita
Napisał: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy pamiętać, że dosyć częste przenosiny w świat gier to ogólnie nic złego. Jeśli jesteśmy kumaci, wiemy, iż od wszystkiego da się jakoś uzależnić, zatem zachowamy bądź co bądź umiar, raczej nie będziemy mieć z niczym problemów. Jednakowoż jeżeli mamy słabą psychikę, nierzadko mamy poważne problemy z zachowaniem umiaru, pewnie dołączymy do grona takich osób, którym faktycznie gierki zaszkodziły. Prawda jest taka, że statystyczny gracz potrafi wyciągać wiele radości z grywania, co najważniejsze, zna granicę, zatem gry psp i tak nie stanowią dla niego przeszkody, która potem wygeneruje duże kłopoty, np. unikanie chodzenia na studia - istnieją takie przypadki, zatem trzeba się wystrzegać uzależnień.


Battlefield 3 jest gra w którą mamy opcję rozgrywać jednoosobowo, lub z przeciwnikiem w trybie multiplayer. W trybie dla jednego gracza możemy wziąć udziałw sporej ilości niesamowitych i ciekawych zadaniach, jakie przeniosą nas do Stanów Zjednoczonych , Europy a nawet na Bliski Wschód.. Jesteśmy między innymi uczestnikami masywnego trzęsienia ziemi. W wielu misjach niezwykle często prowadzimy walkę w towarzystwie innych żołnierzy oraz mamy przyjemność korzystania z najnowocześniejszego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych grach tu - Gra PC - Battlefield 3.

Firma EA Sports w każdym nowym wydaniu Fif-y zaskakuje użytkowników ciekawymi możliwościami. FIFA 12 zachęca nas do siebie sporymi nowoczesnymi możliwościami – wieleelementów rozgrywki ma możliwość nas zaskoczyć. Porównując ze starszą opcją to gra zdecydowanie mocniej ciekawa oraz wzbogacona o wiele interesującychmożliwości. Interesująco o grach również tu: .

Jeśli preferujesz gry strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest to kontynuacja poprzednich części: gra to ciągłe starcie żołnierzy, przede wszystkim polega na powstrzymywaniu przeciwnych armii. Podczas rozgrywki bitwa toczy się w kilku częściach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.
22-04-23 07:03:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.