Gry – rozrywka na wolny czasProponowane gry do pogrania w wolnym czasie

W dzisiejszych czasach gry spełniają już w gruncie rzeczy nieodłączną rolę w kształtowaniu się spostrzeżeń odnośnie świata i jego odbierania przez młodych ludzi. Do przesady nie będzie należało stwierdzenie, iż to właśnie za pomocą gier mamy opcję rozwoju wielu elementów naszych umiejętności. Złe jest stwierdzenie, iż gry nie dają nic pozytywnego – na rynku jest wiele ciekawych opcji, które sporo mogą nas nauczyć. Na przykład gra w jakiej chodzi jedynie o eliminowanie przeciwników lub jeżdżenie samochodem uczy nas zręczności. Przedstawiamy kilka przykładów interesujących opcji.
postacie Call of Duty
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to alternatywa dla FPS-ów w jakich strzelanie do wroga to motyw przewodni. W grze jesteśmy rolnikiem, który dba o swoją ziemię. Mamy możliwość zarządzać gospodarstwem, najpierw pozyskujemy pieniądze za pośrednictwem zadań takich jak sianie i zbieranie plonów. Poza tym możemy hodować bydło. Nasze gospodarstwo wciąż rozwijamy przez zyskiwanie nowocześniejszych maszyn. Gospodarstwem ma możliwość się opiekować dwóch przeciwników dzięki trybowi multiplayer.

Sprawdź też

Używanie dobrego odkurzacza toe praktyczne wyjście

etui
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach ciężko sobie wyobrazić sprzątanie bez zastosowania odkurzacza, szczególnie czyszczenie dywanów i wykładzin.


Przy kupnie tego sprzętu należy gruntownie przemyśleć jego parametry.


Battlefield 3 jest gra w którą mamy opcję rozgrywać jednoosobowo, lub z przeciwnikiem w trybie multiplayer. W trybie dla jednego gracza możemy wziąć udziałw sporej ilości niesamowitych i ciekawych zadaniach, jakie przeniosą nas do Stanów Zjednoczonych , Europy a nawet na Bliski Wschód.. Jesteśmy między innymi uczestnikami masywnego trzęsienia ziemi. W wielu misjach niezwykle często prowadzimy walkę w towarzystwie innych żołnierzy oraz mamy przyjemność korzystania z najnowocześniejszego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych grach tu - Gra PC - Battlefield 3.

Firma EA Sports w każdym nowym wydaniu Fif-y zaskakuje użytkowników ciekawymi możliwościami. FIFA 12 zachęca nas do siebie sporymi nowoczesnymi możliwościami – wieleelementów rozgrywki ma możliwość nas zaskoczyć. Porównując ze starszą opcją to gra zdecydowanie mocniej ciekawa oraz wzbogacona o wiele interesującychmożliwości. Interesująco o grach również tu: .

Jeśli preferujesz gry strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest to kontynuacja poprzednich części: gra to ciągłe starcie żołnierzy, przede wszystkim polega na powstrzymywaniu przeciwnych armii. Podczas rozgrywki bitwa toczy się w kilku częściach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.
18-06-22 14:03:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.