Nowoczesne gadżety dla Ciebie

Jest wiele osób, którzy interesują się technologicznymi nowinkami, również lubią dzisiejsze gadżety. To właśnie one, przystosowane do osobistych zamiłowań upraszczają i uprzyjemniają nam życie na co dzień.
Jednym z tych gadżetów jest kamera na kask. Jest znakomitym rozstrzygnięciem dla osób, które kochają sporty wyczynowe. W sklepach są aparaty stworzone celowo z myślą o narciarzach, rowerzystach i miłośnikach sportów, w tym także ekstremalnych. Posiadają one wstrząsoodporne i wodoodporne obudowy, obiektywy monitorujące szeroki kadr, ciąg zaczepów i olbrzymie włączniki nagrywania, które bez trudu jest możliwość obsługiwać w rękawiczkach. Kupując kamerkę do zamocowania na kasku, warto uprzednio wiedzieć jaką pragniemy rozdzielczość.

Dron DJI Inspire 1
Napisał: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Atrakcyjnym, nowoczesnym wyrobem dla ludzi interesujących się ciekawostkami technicznymi może być się bezzałogowiec. Dron DJI Phantom 4 to pierwszy dron dla zwykłego użytkownika urządzony w technologie dotąd niedostępne na rynku zwykłych dronów. Nowa generacja dronów nazywana jest przez samo DJI jako sprytne latające kamery. Najistotniejszą nowością w owych sprzętach jest wymijanie przeszkód. Funkcja ta jest czynna cały czas. Efektywne mijanie przeszkód możliwe jest dzięki każdym czterem kamerkom, w jakie wyekwipowany jest Phantom 4.

Sprawdź też

Innowacyjny, sprawny dron z kamerą - 3DR SOLO

dron
Napisał: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając współczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do profesjonalnego filmowania z powietrza, powinno zapoznać się z produktem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma multum zalet i współczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest faktycznie proste i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się klawisz pauzy, jaki w razie potrzeby bez szwanku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.

Dwie kamery frontowe konstruują wolumetryczną mapę pobliża i zezwalają wykrywać przeszkody z dużej odległości. Gdy dron odkryje trudność, jest w stanie próbować ją ominąć, a kiedy oceni, że to niemożliwe, zatrzyma się w powietrzu. Dron Phantom 4T szybować może maksymalnie 28 minut w zasięgu do 5 km.

Aby znaleźć podobne informacje na opisywane zagadnienie spójrz na link (http://www.znam.swidnica.pl/), a przeczytasz w tamtym miejscu bardzo interesujące wiadomości, które zapadną Ci w pamięć.

Szybkość maksymalna Phantom 4 to 72 km/h. Dron wyposażony jest także w skoncentrowany gimbal i kamerę, która nagrywa filmiki w najwyższej rozdzielczości. Kamera ma możliwość także nagrywać w spowolnionym tempie.

Dron oferuje ogromnie unikatową strukturę i prowadzenie w trakcie startu i lądowania. Posiada skrzydła z włókna węglowego, które jest możliwość zestawić w trakcie lotu, ażeby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie wolno wyeksploatować pełen zakres obrotu kamery.

Nie chcemy zezwolić na to, byś nie uświadczył wszystkich wiadomości na podobny temat. Zachęcamy więc do nowego wpisu. W nim oczekuje na Ciebie kompleksowa informacja.

Phantom 4 stanowi rozwinięcie minionych generacji i cechuje się nowymi sprytnymi układami.
19-12-13 07:37:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.