Nowoczesne gadżety dla Ciebie

Jest wiele osób, którzy interesują się technologicznymi nowinkami, również lubią dzisiejsze gadżety. To właśnie one, przystosowane do osobistych zamiłowań upraszczają i uprzyjemniają nam życie na co dzień.

Jednym z tych gadżetów jest kamera na kask. Jest znakomitym rozstrzygnięciem dla osób, które kochają sporty wyczynowe. W sklepach są aparaty stworzone celowo z myślą o narciarzach, rowerzystach i miłośnikach sportów, w tym także ekstremalnych. Posiadają one wstrząsoodporne i wodoodporne obudowy, obiektywy monitorujące szeroki kadr, ciąg zaczepów i olbrzymie włączniki nagrywania, które bez trudu jest możliwość obsługiwać w rękawiczkach. Kupując kamerkę do zamocowania na kasku, warto uprzednio wiedzieć jaką pragniemy rozdzielczość.

Dron DJI Inspire 1
Napisał: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Atrakcyjnym, nowoczesnym wyrobem dla ludzi interesujących się ciekawostkami technicznymi może być się bezzałogowiec.

ekscytujący wpis? Jeżeli tak sądzisz, to bez wahania kliknij tu, ponieważ na pewno warto zobaczyć tutaj (https://c-l.pl/materialy-rdzeniowe/) inne pokrewne posty.

Dron DJI Phantom 4 to pierwszy dron dla zwykłego użytkownika urządzony w technologie dotąd niedostępne na rynku zwykłych dronów. Nowa generacja dronów nazywana jest przez samo DJI jako sprytne latające kamery. Najistotniejszą nowością w owych sprzętach jest wymijanie przeszkód. Funkcja ta jest czynna cały czas. Efektywne mijanie przeszkód możliwe jest dzięki każdym czterem kamerkom, w jakie wyekwipowany jest Phantom 4.

Dwie kamery frontowe konstruują wolumetryczną mapę pobliża i zezwalają wykrywać przeszkody z dużej odległości. Gdy dron odkryje trudność, jest w stanie próbować ją ominąć, a kiedy oceni, że to niemożliwe, zatrzyma się w powietrzu. Dron Phantom 4T szybować może maksymalnie 28 minut w zasięgu do 5 km. Szybkość maksymalna Phantom 4 to 72 km/h. Dron wyposażony jest także w skoncentrowany gimbal i kamerę, która nagrywa filmiki w najwyższej rozdzielczości. Kamera ma możliwość także nagrywać w spowolnionym tempie.

Dron oferuje ogromnie unikatową strukturę i prowadzenie w trakcie startu i lądowania. Posiada skrzydła z włókna węglowego, które jest możliwość zestawić w trakcie lotu, ażeby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie wolno wyeksploatować pełen zakres obrotu kamery. Phantom 4 stanowi rozwinięcie minionych generacji i cechuje się nowymi sprytnymi układami.
21-12-22 07:38:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.