Klocki
Świąteczne lego
Napisał: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com

Plastikowe klocki, które w XX stuleciu podbiły świat. Co możemy z nich zbudować?

Czy wiesz, która firma jest największym ogólnoświatowym producentem opon? Rocznie wytwarzają 36 mln sztuk opon. Tak więc, niespodzianka, jest nią firma Lego. Duński producent klocków z tworzywa sztucznego, które dzięki uniwersalnemu systemowi spajania, można ze sobą zestawiać w praktyce w nieskończenie pokaźnej ilości kombinacji, produkuje je począwszy od roku 1947.
Klocki lego w Legolandzie
Napisał: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com

Interesujące zabawki

W trakcie wychowywana dzieci na pewno najistotniejszą rolę ma obecność i przykład rodziców. Poza tym istotne są jednak również elementy inne, jak na przykład rodzinny dom i zagwarantowane tam warunki, a także różnego rodzaju akcesoria, które są przydatne rodzicom najmłodszych dzieci. Bardzo istotne są przykładowo rozmaite akcesoria kosmetyczne i pielęgnacyjne, szczególnie w pierwszych momentach życia dziecka.
Klocki lego na prezent
Napisał: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakich powodów zestawy klocków Lego są aż tak świetne?

Dania to nieduży kraj, ale z pewnością jest ogromną potęgą gospodarczą. Pewnie nie wszyscy internauci się orientują, ale Lego to właśnie duńska marka. Prawda jest taka, że klocki Lego są najlepsze. Akurat co do tego trudno mieć wątpliwości - choć inna sprawa jest taka, iż są również trochę drogie. Być może Skandynawowie aż tak bardzo tego nie czują, ale ogólnie polscy rodzice miewają bardzo często bardzo duży problem z tym by nareszcie zakupić dla swojej pociechy jakieś klocki lego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.