Akcesoria konsolowe są coraz tańsze

Jeszcze stosunkowo niedawno kiedy pragnęliśmy przesunąć coś z jednego komputera na drugi, to musieliśmy to nagrywać na płyty CD, albo na specjalne dyskietki o których istnieniu młodsze pokolenia nie posiadają nawet świadomości. Mimo wszystko technologia teraz posuwa się błyskawicznie do przodu, a co się z tym wiąże, w tej chwili do przenoszenia danych proponowane są nam małe urządzenia. Tak samo przemieniały się gry, w które mamy szanse zagrać, te obecne mogą uradować nawet najbardziej wybrednego gracza.
Nowoczesność jest przydatna

Sprawdź też

Przykłady odmian gier na ps vita

PlayStation Vita
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo tego, że tablety i smartfony zyskują coraz więcej popularności, to niewielkie konsolki bez przerwy mają stałe grono swoich zwolenników. Przede wszystkim przenośne konsole są znacznie wygodniejsze do grania, niż urządzenia posiadające tylko dotykowy ekran. Przykładowo jedna z ostatnio wypuszczonych na rynku konsol, to znaczy sony PS Vita to nieduże, ale bardzo funkcjonalne urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Ekran z pięciocalową przekątną to dzisiaj typowa wielkość wśród urządzeń przenośnych.


Nigdy nie wiadomo, jeśli będziemy pragnęli przenieść jakieś filmy z jednego komputera oraz przenieść je na drugi, dlatego właśnie ciągle należy mieć przy sobie LogiLink przenośna USB Power Bank (PA0050).

Zainteresowały Cię opracowane przez nas artykuły? Więc z przyjemnością chcemy przekazać Ci, że oczekuje na Ciebie nowy ciekawy fakt (http://www.etteplan.com/pl) pod widniejącym linkiem.

To przenośny USB, który ma wyświetlacz lcd wyświetlający nam między innymi zobacz inne gry z tej kategorii zużycie baterii. Na dodatek takie przenośniki oferują przeróżną pojemność, a więc z łatwością mamy okazję je wybrać do własnych potrzeb, tak by wciąż zmieściło się na nich to, co zakładamy przenieść.


Gry są coraz bardziej realistyczne

Kiedyś gry były ciężkie,
pad
Źródło: http://www.morguefile.com/
grafika mało ciekawa, a fabuła przeważnie była niezbyt rozwinięta. Dziś jest inaczej, wszystko jest doszlifowane na najlepszym poziomie, a co się z tym wiąże, dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość czuć się tak, jakbyśmy uczestniczyli w idealnym sercu akcji. Dla miłośników wozów oferowana jest gra Grand Theft Auto V (Gra PS3), gdzie mamy możliwość się ścigać najszybszymi wozami, zrównywać własne umiejętności z kolejnymi graczami (zobacz najniższe ceny online), a do tego wszystkiego mamy możliwość być też pewni, że grafika wypełni wszystkie nasze założenia. Kiedy natomiast bardziej interesujemy się piłką nożną, to strzałem w dziesiątkę będzie dla nas Fifa 14 (Gra PS3). Realne nazwiska piłkarzy, realne stadiony oraz tłumy kibiców na trybunach, sprawiają, iż chociaż przez chwilę będziemy mogli się poczuć jak gwiazdy.


Sprawdzajmy co jest oferowane

Trzeba regularnie przeglądać jakie gry są nam proponowane, ponieważ być może się okazać, iż w końcu natrafimy na taką która nas porwie i od której trudno będzie nam się oderwać. Co więcej należy także sprawdzać jakie nośniki informacji są nam przedstawiane, ponieważ im one będą wspanialsze, tym większe sposoby w kopiowaniu i przenoszeniu będą się przed nami otwierały.
21-09-06 07:02:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.