Sport
Trening do triathlonu
Napisał: Georgia National Guard
Źródło: http://www.flickr.com

Bezustannie stawiasz sobie kolejne wyzwania? Dowiedz się, w jaki sposób przygotować się do triathlonu

Triathlon to dyscyplina sportu, jaką może uprawiać każdy zdrowy człowiek. Wymaga on naprawdę doskonałej sprawności fizycznej oraz wielu miesięcy przygotowań, ponieważ nie da się ukryć, że jest to sport wytrzymałościowy. Jeśli wobec tego za następny swój cel wziąłeś triathlon, trening powinieneś rozpocząć odpowiednio wcześniej, by Twoja pierwsza próba nie skończyła się całkowitą porażką.
gry planszowe
Napisał: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com

Zawsze można umilić sobie czas

Jeśli kochamy grać w przeróżnego typu gry, to bez wątpienia wciąż poszukujemy czegoś nowszego, co nas porwie oraz co sprawi, że wolny czas nawet z najbardziej deszczowe oraz nudne dni, będzie nam mijał interesująco i jednocześnie będzie oddziaływał na rozwój naszej spostrzegawczości, jak i również skupienia. Nie musimy decydować się tylko na gry komputerowe, ciągle rozbudowywane są także gry planszowe, do których przecież mamy szansę zasiąść z calutką familią.
wycieczki, last minute, wakacje
Źródło: http://www.travelshops.pl/

Zobacz jak najlepiej uwiecznić każdą chwilę

Jak często będąc na wakacjach żałowaliśmy, iż nie mamy przy sobie kamery wodoodpornej, lub iż nasza jest tak delikatna, że musimy uważać, żeby nigdzie nią nie puknąć, przez co nie mamy szansy uwieczniać naszych akrobacji na nartach?
kamera sportowa GoPro
Napisał: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com

Intrygująca edycja kamer GoPro

Dobrze sprawdzające się zdaniem profesjonalistów i amatorów sportów ekstremalnych kamery GoPro 3 to innowacyjna propozycja producenta. Bardzo wydajna oferta daje szerokie możliwości. Nagrywanie bardzo wymagających i ekstremalnych, a zarazem ekscytujących momentów możliwe jest już dziś w szczególnej jakości. Doskonały dobór dostępnych opcji powoduje, że warto zaufać marce i zdecydować się na nowy model kamery. Dodatkowo dla wielu klientów znaczące jest to, że kamera wyposażona jest w wyjątkowo wodoszczelną obudowę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.